Teknosa BP kampanyasında 25 TL hediye akaryakıt fırsatı

  • 18 Aralık 2012
Teknosa BP kampanyasında 25 TL hediye akaryakıt fırsatı

Teknosa ve Bp işbirliği ile düzenlenen kampanyada Teknosa Turuncu Kart ile Teknosa’dan yapacağınız toplamda 250 TL alışverişte  BP’den 25 TL değerinde akaryakıt hediye fırsatı sizleri bekliyor.

BP Türkiye ve Teknosa işbirliği çerçevesinde 17 Aralık 2012 ile 17 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek yeni yıl kampanyasında Teknosa Turuncu kart ile tek seferde 250TL ve üstü alışveriş yapanlar BP’den akaryakıt kazanıyor!

Katılımcılar, Turuncu kart ile gerçekleştirdikleri Teknosa alışverişlerinin ardından Teknosa satış fişi/ fatura üzerinde yeralan BP kampanyasında geçerli olan kampanya kodunu kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, BP Club kartlarına tanımlatarak kampanyaya dahil olacaklardır. BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince BP Club kartları ile yaptıkları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 250TL’ye ulaştığında 25 TL’lik puan kazanacaklar. BP Club kartlarına yüklenecek olan 25 TL değerindeki puanlar 25 Ocak 2013 tarihine kadar yine BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında öncelikli olarak kullandırılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.