Teknosa facebook.com/teknosa çekiliş kampanyası

 • 22 Mart 2011
Teknosa facebook.com/teknosa çekiliş kampanyası

Teknosadan yeni bir kampanya daha. Şimdi 19 Mart 2011 – 28 Mart 2011 tarihleri arasında Teknosa ürünlerinin tanıtımının yapıldığı facebook.com/teknosa sayfasına sayfasına ücretsiz üye olarak, uygulama üzerinden bir tribün adı, tribün sloganı ve karakter seçenlerin yer profillerinde uygulamaya katılanlara 1 adet çekiliş hakkı  veriliyor.Çekiliş sonucu birçok hediye sizleri bekliyor.

29.03.2011 tarihinde yapılacak çekiliş ile 100 kişi belirlenecektir. 100 kişiye ödül olarak 2008 Nike marka Milli Takım forması verilecektir. Yarışma sonucunda  En kalabalık 1. Tribüne 10 adet maç bileti, en kalabalık 2. Tribüne 8 adet maç bileti, en kalabalık 3. Tribüne 6 adet maç bileti verilecektir.
Kampanya Detayı:
 • Kampanya 19 Mart 2011 – 28 Mart 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Teknosa ürünlerinin tanıtımının yapıldığı facebook.com/teknosa sayfasına sayfasına ücretsiz üye olarak, uygulama üzerinden bir tribün adı, tribün sloganı ve karakter seçenlerin yer profillerinde uygulamaya katıldıklarına dair duyuru otomatik olarak yer alacaktır. Tribün oluşturduktan sonra sonra Ad, Soyad, Adres ve telefon numarası bilgilerini giren katılımcılara 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Tribüne katılan kişiler arkadaşlarını da tribüne katılmak için davet edebileceklerdir. 29.03.2011 günü tribünler arasında en kalabalık 3 tribün belirlenerek bu 3 tribüne maç bileti verilecektir. En kalabalık 1.tribüne 10 adet, en kalabalık 2.tribüne 8 adet, en kalabalık 3. Tribüne 6 adet maç bileti verilecektir. 1.tribünü oluşturan ilk kişi ile bu tribünü oluşturan diğer kişiler arasından çekiliş ile seçilecek diğer 9 kişiye, 2.tribünü oluşturan ilk kişi ile bu tribünü oluşturan diğer kişiler arasından çekiliş ile seçilecek diğer 7 kişiye, 3.tribünü oluşturan ilk kişi ile bu tribünü oluşturan diğer kişiler arasından çekiliş ile seçilecek diğer 5 kişiye maç bileti 29.03.2011 maç günü Kadıköy Nautilus Teknosa mağazasından kimlik kontrolü sonrası teslim edilecektir. Tüm çekilişe katılan kişiler arasında yapılacak çekiliş ile 100 kişiye 2008 Nike Mili Takım forması hediye edilecektir. Formalar çekiliş sonucu kazanan kişiler ile iletişime geçilerek kazananlara en yakın Teknosa mağazasından ödüllerini teslim almaları istenecektir.
 • Kampanyaya katılmak için facebook.com/teknosa sayfasına üye olmak ve 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.
 • Ad, Soyad, Adres ve telefon numarası bilgilerinden herhangi birini doğru vermeyen üyeler çekilişte kazansalar bile hediye alamazlar.
 • Her ne sebeple olursa olsun (sayılanlarla sınırlı olmamak üzere internet bağlantısından, server hatasından vesair sebeplerden) 2 Mart 2011 saat 24:00�den sonra ulaşan cevaplar anılan tarih ve saatten önce gönderilmiş olsalar dahi kabul edilmeyecektir.
 • Kampanyaya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş ve projede Teknosa�ya hizmet veren ajans çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen çekilişe katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Mükerrer katılımlar elenecektir. Katılım bir adet ile sınırlıdır
 • 29.03.2011 tarihinde yapılacak çekiliş ile 100 kişi belirlenecektir. 100 kişiye ödül olarak 2008 Nike marka Milli Takım forması verilecektir. En kalabalık 1. Tribüne 10 adet maç bileti, en kalabalık 2. Tribüne 8 adet maç bileti, en kalabalık 3. Tribüne 6 adet maç bileti verilecektir.
 • Çekiliş sonuçları 29.03.2011 tarihinde facebook.com/teknosa sayfasında ilan edilecektir. Çekiliş sonucunda kazananlar ile çekiliş formlarında belirtmiş oldukları iletişim bilgileri ile irtibata geçilerek, belirlenecek Teknosa mağazasından kimlik kontrolü sonrasında ödüllerini teslim almaları istenecektir.
 • Kampanyaya katılan her kişi 1 tek tribün oluşturabilir. Her kişi en fazla 5 tribüne katılabilir
 • Tribün sayılarının aynı kalması durumunda; biletler tribünler arasında paylaştırılacaktır.
 • Küfür ve hakaret içeren, yasal olmayan kanun ve düzenlemelere aykırı, bir kişinin haklarına yönelik saldırıda bulunan, Facebook kurallarında yer alan maddelere uymayan, siyaset ve dini içerik barındıran tribün isim ve sloganlar uygulamadan kaldırılacak, ilgili tribün çekiliş dışı bırakılacaktır.
 • Çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.