Kampanya ve İndirim Haberleri

Teknosa paraf kredi kartı kampanyası 120 TL hediye 8-13 Aralık 2020

  • 09 Aralık 2020
Teknosa paraf kredi kartı kampanyası 120 TL hediye 8-13 Aralık 2020

Paraf kredi kartı sahipleri teknosa mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 500 TL üzeri harcamalarda 60 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 120 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanyaya paraf mobilden 8-13 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
8-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ve teknosa.com web sitesinden; Paraf POS’tan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişe SMS ile katılımda 50TL, Paraf Mobil’den katılımda 60TL ParafPara; 1000TL ve üzeri ilk alışverişe ise SMS ile katılımda 100TL, Paraf Mobil’den katılımda 120TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan Tekno yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile bir kez yararlanabilir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecektir.
Paraf ile kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. Parafly ile kazanılan ParafPara seyahat hattı hariç tüm Paraf üye işyerlerinde kullanılabilir. Kazanılan ParafParalar Avans Parafpara kullanımından kaynaklı eksi puan bakiyesini kapatmaz. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf, Paraf’a bağlı sanal kartlar ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business, Kobi, Esnaf kartlar Parafly’a bağlı sanal kartlar, HalkCard, ek kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İşlemin iadesi ile birlikte kampanya tutar kriterinin altına düşmesi durumunda verilen paraf para geri alınacaktır.
Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ