Teknosa Samsung ev sinema sistemlerinde %75 indirim kampanyası

  • 02 Ocak 2013
Teknosa Samsung ev sinema sistemlerinde %75 indirim kampanyası

Teknosa mağzalarında kampanya ve indirimler 2013 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Teknosa Samsung ev Sinema Sistemi modellerinde kullanıcılara %75’e varan indirim fırsatları sunuyor.

Türkiye’nin Ev Sinema Sistemi ve Blu-Ray Oynatıcılideri Samsung Electronics*,Teknosa ile özel olarak geliştirdiği kampanya ile Ev Sinema Sistemi modellerinde kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuyor.DVD, Blu-Ray oynatıcılar, DVD ve 3D Blu-Ray Ev Sinema Sistemimodellerinde sunduğu%75’e varan indirim fırsatları için mutlaka Teknosa’yı ziyaret edin!

Samsung Ev Sinema Sistemlerini Teknosa kampanya avantajıyla keşfedin
SamsungDVD ve Blu-Ray oynatıcılar ve Ev Sinema Sistemleri ile televizyonunuzu daha akıllı hale getirmek artık çok kolay ve bir o kadar da keyifli. Facebook, Twitter ve Youtube gibi uygulamalarla bağlantıda kalırken, Smart Hub aracılığıyla dilediğiniz film içeriğini aramak ve kolaylıkla ulaşmak da mümkün. Family Story özelliği; özel fotoğrafları, mesajları ve içerikleri sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlarken, Kids özelliği ile çocuklarınızı hem eğlendirip, hem de akıllı içeriklerle gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Full HD ve 3D görüntü ile eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyan Samsung Blu-Ray oynatıcılar, kullanıcılara daha canlı, berrak ve akıcı bir görüntü sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gülden dedi ki:

    Merhabalar.Samsung 51e551 kod numarali tv niz tekrar bugun ki fiyatiyla satisa sunulur mu.Form Aydin bayinizde kalmamisti alamadik.bu konuda bilgi vermenizi rica ederim.en kisa zamanda dönüş yaparmidiniz lutfen.tesekkur ederim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.