Kampanya ve İndirim Haberleri

Watsons axess kart kampanyası 1 – 30 Kasım 2018

  Watsons axess kart kampanyası 1 – 30 Kasım 2018

  Watsons mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Watsons axess kredi kartı kampanyası kapsamında 75 TL ve üzeri alışverişinizde 15 TL değerinde chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Axess mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz. Kazanılan chip paralar anında yüklenecek ve 15 Aralık 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.

  Kampanya Ayrıntıları
  • Axess Mobil’e özel 1 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız bir defa 75 TL ve üzeri harcamaya 15 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
  • Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Aralık 2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Aralık 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır.
  • Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.