Kampanya ve İndirim Haberleri

Boyner Ykm temassız ödemede 50 TL indirim kampanyası 1-31 Temmuz 2020

  • 07 Temmuz 2020
Boyner Ykm temassız ödemede 50 TL indirim kampanyası 1-31 Temmuz 2020

Boyner ve Ykm mağazalarından Visa logolu temassız kredi kartları ile yapacağınız temassız ödemede 50 TL indirim kodu kazanacaksınız. Kodu bir sonraki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. Kampanya 1- 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Bu kampanya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Boyner/Boyner Sports/YKM Mağazalarında Visa kartlarıyla yapılacak ilk temassız ödeme işleminde bir sonraki alışverişte geçerli 50 TL indirim kodu kazanılacaktır.
İndirim kodu kazanan müşteriler banka/e-para kuruluşları tarafından belirlenecek ve kodlar en geç 10 Ağustos 2020 tarihine banka/e-para kuruluşları tarafından müşterilere iletilecektir.
Müşteriler kendilerine iletilen 50 TL değerindeki indirim kodunu 10-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında; Boyner/Boyner Sports/YKM Mağazalarında Boyner Anahtar/YKM Kart ile yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilir.
İndirimin kazanılması için ödemenin Visa kart ile temassız yapılması, kodun ödeme sırasında ibraz edilmesi ve kasadan girişinin yapılması zorunludur.
Kampanya; Akbank T.A.Ş, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Türkiye Halk Bankası A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş., Türkiye Vakıflar Bankası, Odeabank A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bankalarının ve Ininal, Peppara, Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş. e-para kuruluşlarının Visa logolu tüm temassız kartları için geçerlidir.
Kampanyadan Visa logolu temassız özelliği bulunan Axess, Wings ve Akbank Kart (debit) asıl ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlar faydalanabilecektir. FreeBank’O Card Axess ve ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
Türkiye İş Bankası A.Ş’nin ve Akbank T.A.Ş’nin ticari kartlarında geçerli değildir.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş ve Visa her zaman önceden herhangi bir bildirim de bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya boyner.com.tr’de geçerli değildir.
Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez ve nakde çevrilemez. İndirim sadece belirtilen bankalar tarafından iletilecek kod ile uygulanabilir ve kodlar 1 kez kullanılabilir.
Kampanyadan bir kişi en fazla bir defa faydalanabilir.
Kampanya müşteri bazındadır.
İndirim kodu; Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, YKM/Boyner Gift Card alımında ve Outlet mağazalarda geçerli değildir.
Mobil ödemeler kampanyaya dahil değildir.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x