YKM bonus kampanyasında 10 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı

  • 02 Nisan 2013
YKM bonus kampanyasında 10 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı

Ykm mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. YKM’de bonusa özel kampanyada 30 Haziran 2013 tarihine kadar 10 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

  • 1 Nisan – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerli YKM, YKM Outlet, YKM Sports Mağazaları’nda 10 taksit kampanyasına Tüm Bonus, Miles&Smiles kredi kartı, American Express Card, Flexi, Bonusnet bankaları, Bonus Business, Miles & Smiles Business ve American Express Business Card dahildir.
  • Kampanya 2 taksite tanımlı olup, esnek ve bildirimli olarak sunulan+8 taksit ile en yüksek taksit sayısı 10 olacaktır.
  • FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp YKM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ