Ykm ve Boyner anneler günü kampanyası 2016

  • 04 Mayıs 2016
Ykm ve Boyner anneler günü kampanyası 2016

YKM ve Boyner mağazalarında 2016 anneler gününe özel kampanya kapsamında bu hafta 8 Mayıs tarihine kadar yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye çeki veya 300 TL üzeri alışveriş yapanlara 60 paracık hediye ediyor. Yeni sezon ürünlerde %50’ye varan anneler günü indirimleri ile alışveriş fırsatı Boyner ve YKM mağazalarında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 29 Nisan – 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Boyner ve YKM Mağazaları’ndan Boyner Anahtar/YKM Kart’la yapılacak kozmetik kategorisi hariç 150TL ve üzeri alışverişlerde 50TL hediye çeki kazanılır.
  • Kozmetikte 2. ürüne %50’ye varan indirim kampanyası ile çek kazanılamaz.
  • Bir faturada bir çek kullanılır. Gift Card alımında ve kullanımında hediye çeki kazanılamaz.
  •  Hediye çekleri, 29 Nisan – 9 Mayıs 2016 tarihleri arasında 2016 ilkbahar/yaz yeni sezon indirimsiz ürünlerden yapılacak tek seferde 150TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir.
  • Hediye çekleri; BSSD, Boyner Outlet, YKM Outlet, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, indirimli ürünlerde, YKM Hediye Kart ve Boyner Gift Card alımında, bisikletlerde, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli reyonları, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, Ayın ortası ürünlerinde, Barbie ve Hot weels’te, Maderia puf ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Ev reyonlarında(Boyner Evde ve YKM Home hariç ), All Dergisi alışverişlerinde, aksesuarlarda ve kozmetikte geçerli değildir. Çek kazanımı ve kullanımı Hopi kampanyaları ile birleşemez.
  • Hediye çekleri Boyner Anahtar/YKM Kart ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
  • Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.
  • Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’ nin hiçbir sorumluluğu yoktur
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.