YKM Vodafone kampanyası ile 25 TL hediye çeki fırsatı

  • 19 Ağustos 2011
YKM Vodafone kampanyası ile 25 TL hediye çeki fırsatı

YKM mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor.Şimdi  19 Ağustos – 30 Eylül 2011 tarihleri arasında Vodafone hat sahibi YKM müşterilerine özel,Giyim ve Ayakkabı reyonlarından yapılacak her 100 TL’lik alışverişe anında 25 TL YKM Puan hediye fırsatını kaçırmayın !

Giyim ve Ayakkabı reyonlarından (spor ayakkabı hariç) tek faturada ve sezon ayrımı olmaksızın yapılacak her 100 TL’lik alışverişe 25 TL değerinde YKM Puan kazanılacaktır. Kazanılan YKM puanları sadece Giyim ve Ayakkabı reyonlarında geçerli olacaktır. (Spor ayakkabı hariçtir)

Hediye puanlar gerek kazanım, gerekse kullanım olarak diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.YKM Puanlar müşterinin YKM Kart’ına aynı mağazada anında, farklı mağazaya giderse sonraki sabahı yüklenmiş olacaktır. Puanların son kullanım tarihi 30 Eylül 2011’dir.

Kampanya Outlet mağazalar,shop in shop reyonlarında ve toplu alışverişlerde geçerli değildir. Sadece YKM kart sahibi olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilecekler.

Vodafone müşterileri YKM yazıp 6666’ya göndererek kampanyadan yararlanabileceği şifreyi alırlar.Tüm şifreler tek kullanımlıktır,kullanılmayan şifreler 1 Ekim 2011 itibariyle geçerliliğini yitirir.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı,dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.