Alfemo mobilyada çekilişsiz hediye Çeşme tatili kampanyası

  • 14 Mart 2012
Alfemo mobilyada çekilişsiz hediye Çeşme tatili kampanyası

Alfemo mobilyada kampanya ve fırsatları devam ediyor. Alfemo 2012 yılına özel koleksiyonlarda  çekilişsiz kurasız, Çeşme’de 5 yıldızlı otelde muhteşem bir tatil hediye ediyor. Yeni evlenecek çiftler evlerini döşerken balayını da bedavaya getiriyor.
1999 yılından bu yana gerçekleştirdiği Tatil Kampanyalarıyla müşterilerinin  yazlarını şenlendiren Alfemo Mobilya’dan 19 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında toplamda 4990 TL’lik alışveriş yapan tüm Alfemo severler, Ege’nin incisi İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de 5 yıldızlı Ilıca Otel’de 3 gün 2 gece,  15 Nisan – 30 Eylül arasında istedikleri tarihte denizin,kumun ve güneşin tadına varacak.

Mobilya sizden balayı Alfemo’dan
Konuyla ilgili açıklama yapan Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral beş yıldızlı tatil kampanyasının artık bir Alfemo geleneği haline geldiğini belirterek,”Uluslar arası standartlarda ileri teknoloji ile ürettiğimiz fonksiyonel, estetik ve dayanıklı ürünlerimizle yüzünü güldürdüğümüz Alfemo severlerimizin mutluluğuna mutluluk katmak için düzenlediğimiz bu kampanyamızdan başta yeni evlenecek çiftler olmak üzere  evine yeni mobilya alacak herkesi yararlanmaya çağırıyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ