Bellona 2012 kampanyasında 1000 TL hediye çeki fırsatı

  • 03 Ekim 2012
Bellona 2012 kampanyasında 1000 TL hediye çeki fırsatı

Bellonada kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Bellona mağazalarında 2012 Sonbaharına özel kampanyada 1000 TL hediye çeki frısatı sizleri bekliyor. Sonbahar kampanyasında 31 Aralık 2012 tarihine kadar Bellona markalı ürünlerden 6.900 TL ve üzerinde alışveriş yaparak 1.000 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz.

1.000.-TL değerinde Hediye Çeki hak edebilmesi için Bellona markalı ürünlerden 6.900.-TL (KDV Dahil 1+5 perakende fiyatlar üzerinden) ve üzerinde alışveriş yapması gerekmektedir. 6.900 TL altındaki alımlara Hediye Çeki verilmez. Blok alımların aynı bayiden ve tek seferde yapılması gerekmektedir. Hediye Çeki, ürün satın alınan bayimizde geçerlidir.

Birden fazla Hediye Çeki hak edilebilmesi için tüketicilerimizin 6.900.-TL katları şeklinde alışveriş yapması gerekmektedir. Örneğin 6.900 TL alışveriş yapan bir tüketicimiz sadece 1 Adet 1.000.- TL lik hediye çeki hak edecektir. 13.800 TL alışveriş yapan bir tüketici ise 2 adet Hediye çeki almak hakkı kazanmış olacaktır.

6.900.-TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere hediye çeki ücretsiz olarak verilecektir. Tüketicilerimiz bu çekle aynı Bellona bayimizden 1.000.-TL değerinde istediği ürünü bedelsiz alacaktır.

Döşemeli grupta Karen (Kanepe, Majör, Midi, Midi Lüks, Lüks), Vega (Kanepe, Lüks, Midi Lüks), Monet Koltuk Takımı, Vivaldi Koltuk Takımı, Retro Koltuk Takımı, Hera Kanepe ve Majör, Alfa Kanepe ve Majör takım, Estivo Kanepe ve Majör takım, Hanzade Koltuk Takımı,  Nepal Koltuk ve Köşe Takımı, , Lexus Koltuk Takımı ve Nil Koltuk takımında indirim avantajı devam etmektedir.

Döşemeli ürün grubunda ARYA (Kanepe, Majör, Midi), SANDY (Kanepe, Majör, Minör), CASALİS (Kanepe, Majör, Midi), Letonya Koltuk Takımı, Riva Köşe Takımı, Elegance (Kanepe, Majör, Midi, Midi Lüks, Lüks), Vista (Kanepe, Midi Lüks, Lüks), Anfora Koltuk Takımı, Florida Koltuk Takımı,  Lifos Koltuk Takımı,  Vento Köşe Takımlarında cazip indirim avantajları sunulacaktır.

Açık Hava Mobilyasında bütün ürünlerde %15 İndirim indirim avantajları sunulmaktadır.

Panel Mobilya Ürün grubunda Alfa Yatak ve Genç Odası, Laris Mutfak Köşe ürünlerinde indirim avantajı devam etmektedir.

Panel mobilya ürün grubunda ANATOLYA Yatak, Yemek, Duvar Ünitesi, ANFORA Yatak, Yemek, Duvar Ünitesi, HANZADE Yatak, Yemek, LİFOS Yatak, Yemek, Portmanto, MONZA Yatak, Yemek, FRESH Genç Odası ürünlerinde cazip indirim avantajları sunulmaktadır.

Premium serisi ürünlerden ASOS Yatak, Yemek, Duvar Ünitesi, Sehpa, LEXUS Yatak, Yemek, Duvar Ünitesi, Sehpa, NİL Yatak, Yemek, Duvar Ünitesi, Sehpa ürün gruplarında indirim avantajları sunulmaktadır.

Yatak ürün grubunda Nostress yatak indirimi devam etmektedir. Yatak ürün grubunda ayrıca Offsetform ve Caprice yataklarda cazip indirim avantajları sunulmaktadır.

9Ecoplus serisi ürünlerde 99.-TL yatak, 199.-TL baza, 89.-TL cazip fiyat uygulaması devam etmektedir.

Baza ürün grubunda Twinjoy baza ve başlıktaki agresif fiyat avantajı devam etmektedir. Ayrıca Anfora baza ve başlık, Reform başlıkta cazip indirim avantajı sunulmaktadır.

Uyku seti ve Nevresim takımlarında cazip fiyat avantajı devam etmektedir.

Halı ürün grubunda Cool, Cool Simli, Focus ve Shagy Loft serilerinde %20 lik indirim avantajı sunulmaktadır.

Tüm ürün Gruplarında “Worldcard’a Özel 12 taksit ve şimdi al Nisan 2013 de ödemeye başla” avantajı sunulacaktır. +6 taksitin maliyeti Yapı Kredi bankasınca karşılanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ