Bellona yıl sonu kampanya fiyatları 2015

  • 06 Kasım 2015
Bellona yıl sonu kampanya fiyatları 2015

Bellona mobilya mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Bellona 2015 yıl sonuna özel kampanyasında birçok ürün grubunda çok özel fiyatlar sunuyor. Bellona liste fiyatları üzerinden karşı konulmaz indirimli fiyatlar için sizleri mağazalarına davet ediyor.

Böyle kampanyaları anlamıyor, oran belli değil, ürün belli değil. Arkadaş dersin liste fiyatından %40 indirim, şu modelde şu indirim diye adını koyarsın. Ben olacakları söyleyeyim. Müşteri 1590’a yemek takımı almak için gider görevli efendim o ürün kalmadı bakın şu var, kaç lira? 4500 TL :( Tüketici üzgün biçimde çıkar, kaybedilen vakit yanına kar kalır.

Büyük Yıl Sonu Kampanyasında; Yemek Odaları 1.590 TL’den, Genç Odaları 990 TL’den, Yetak Odaları 1.790 TL’den Başlayan fiyatlarla Bellona’da sizi bekliyor.

Kampanya tavsiye edilen fiyatlarla; 1 Kasım – 15 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Yukarıda belirtilen fiyatlar; Briza sürgü kapılı yatak odası takımı (şifonyer ve puf fiyata dahil değildir), Briza yemek odası takımı, Sorenta Sürgü Kapılı genç odası takımı (komodin, şifonyer ve Leon sandalye fiyata dahil değildir.) için geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.