Evgör mobilya 2012 kampanyaları

  • 11 Temmuz 2012
Evgör mobilya 2012 kampanyaları

Evgör Mobilyada kampanya fırsatları devam ediyor. Evgör mobilya 2012 Temmuz ayı kampanyasında avangart model Valentin yemek masası takımı Ramazan süresince 1.290 TL yerine 790 TL fiyatla sizleri bekliyor.

İftarda misafirlerini yeni yemek masalarında ağırlamak isteyenler, Evgör Mobilya’nın “Ayın Fırsatı” kampanyasından Bayram’a kadar yararlanabilecek. İstanbul’da Beyoğlu, Üsküdar ve Çamlıca mağazaları bulunan firma, online mobilya mağazası www.evgor.com.tr üzerinden de Türkiye’nin her yerine satış ve teslimat gerçekleştiriyor.

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör Mobilya, Ramazan ayında misafirlerini yeni yemek masalarında ağırlamak isteyenler için bu ayın fırsat ürünü olarak göz alıcı tasarıma sahip Valentin avangart yemek masası takımını seçti. Ramazan’a özel 500 TL’lik indirimle 790 TL’den satışa sunulan bu özel takım siyah, beyaz ve mor renk seçenekleriyle 4 sandalye ve bir masadan oluşuyor. Dileyenler, uygun fiyat farkları ile sandalye sayısını artırabiliyor ya da takımlarına Tv ünitesi, vitrin, konsol gibi parçalar da eklettirebiliyor. Stoklarla sınırlı olan ve Ramazan Bayramı’na kadar devam edecek fırsat kampanyasından yararlanmak isteyenler firmanın İstanbul’daki mağazalarına ya da iki bine yakın ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük online mobilya mağazası olan Evgor.com.tr adresine uğrayabilirler.

Fırsatı kaçırmak istemeyenler için “Emanet Sistemi” var!
Bu özel fırsatı kaçırmak istemeyen henüz evlenme arifesindeki çiftler, ürünlerini bugünden satın alıp Evgör’ün Emanet Sistemi’ne bırakabiliyor ve teslimatını istedikleri tarihte yaptırabiliyor. Evgör Mobilya’nın Ramazan ayına özel fırsat ürünü Valentin yemek masası takımı hakkında detaylı bilgi ve alışveriş için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ