Evgör mobilya çocuk ve genç odalarında yatak hediye + %15 indirim

  • 03 Eylül 2014
Evgör mobilya çocuk ve genç odalarında yatak hediye + %15 indirim

Evgör Mobilya kampanyaları devam ediyor. Evgör mobilya 2014 okul dönemine özel kampanyasında çocuk ve genç odalarında %15 indirim yanında hediye yatak fırsatı sunuyor. Evgör mobilya ürünleri Öğrencilerin sıkılmadan ders çalışmalarını ve rahatça dinlenmelerini sağlayacak birbirinden farklı tasarımlara sahip çocuk ve genç odalarında Eylül fırsatlarından yararlanmak isteyenler firmanın İstanbul’un her iki yakasındaki mağazalarını veya Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebilen online mobilya sitesi Evgor.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla 2004 yılından bu tarafa hizmet veren Evgör Mobilya, okula dönüş hazırlıklarında velilerin bütçelerine rahatlık getirecek hesaplı indirim ve hediye kampanyasını bu yıl da tekrar ediyor. Firma, 2014 koleksiyonunda bulunan tüm çocuk ve genç odası takımları ile çalışma masası, araba karyola, giysi dolabı, ranza yatak gibi bütün tamamlayıcı ürünlerde Eylül sonuna kadar % 15 indirim uyguluyor.

Evgör Mobilya’nın koleksiyonunda yer alan genç odaları 950 TL’den, çocuk odaları ise 1.890 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Okula dönüşü avantajlı hale getiren indirim ve hediye kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da Evgör mağazalarını ve www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ