IKEA 2014 Eylül katalog

  • 02 Eylül 2014
IKEA 2014 Eylül katalog

Ikea kampanya ve fırsatları sürüyor. IKEA’da 2014 Eylül ayına özel kampanyaları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. IKEA Eylül kataloğunda dekorasyon ürünlerinden mutfak ürünlerine kadar pekçok üründe indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

Katalogdaki yeni ürünler arasında; havlu rayları, akıllı dolaplar, uzayabilen karyola, telefon şarj edebilen sehpa, tabureli lamba, askılı duvar rafı, aç-kapa mini ofis, sarkıt lamba, duvar rayı, minik aynalı dolap gibi demokratik tasarım örneği pek çok ürün dikkat çekiyor.

Tasarımlarında her zaman, evdeki değişen ihtiyaçlardan yola çıkan IKEA, yeni kataloğunda 3 ana trende odaklanıyor: Kişiselleştirme, akıllı alan çözümleri ve yeni “ev” tanımı.

Dekorasyonda “kişiselleşme”
Yeni IKEA kataloğu, kişiliğini evine daha iyi yansıtma fırsatı veriyor. Herkese, beklenti ve zevklerine göre kendi dekorasyon stillerini oluşturmaları, etraflarında hep sevdikleri eşyaları bulmaları için, bol çeşit ve sayısız fikir sunuyor.

Dar alanlar için akıllı çözümler…
Şehirler gün geçtikçe kalabalıklaşıyor ve kişi başına düşen yaşam alanı azalıyor. Bu yüzden yeni IKEA kataloğu, dar alanları değerlendirme konusuna daha fazla odaklanıyor. Çokfonksiyonlu IKEA mobilyaları, metrekareleri değilse de, alan verimliliğini şaşırtıcı ölçüde artırıyor. Yeni IKEA Kataloğu, dar alanlarda esneklik kazandıracak, paylaşımlı mekanlarda kişisel alan sağlayacak akıllı düzenleme ve depolama fikirleri sunuyor; güne huzur, hayata keyif katıyor.

Yeni “ev” tanımı…
Tek kişinin keyifle dinlenmesi için tasarlanmış huzur dolu bir yatak odası, çocuklar geldiğinde yaratıcı bir oyun alanına dönüşebiliyor… Ufacık bir banyo, özellikle sabahları herkes evden çıkma hazırlığındayken, tüm aile bireylerini rahatlıkla ağırlayabiliyor. Birlikte yaşamak için kimsenin kendi konforundan vazgeçmesi gerekmiyor. IKEA insanlara, evlerini yeniden tanımlamalarını, sevgi dolu ve konforlu bir mekâna dönüştürmelerini öneriyor; ev hayatına esneklik kazandıran fikirler sunuyor.

iyi bir uykudan ötesi…
Her geçen gün daha fazla insan sürdürülebilir bir yaşam sürmek, çevreyle daha fazla dost olmak istiyor. Yatak odası, kullanılan materyallerin vücuda en yakın olduğu yerlerden biri, dolayısıyla değişime başlamak için iyi bir seçim… Yatak çarşaflarındaki pamuğun sorumlu tedarikçilerden alınması, daha az atık üreten ağaç kullanılması, halılara geridönüşümlü materyallerle yumuşaklık kazandırılması, LED ile enerji tasarrufu yapılması gibi çevre dostu çözümler, daha fazla IKEA ürününde hayat buluyor.

Yeni IKEA Mutfak Sistemi
Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen METOD mutfak, yeni dolap ölçü sistemi sayesinde her zevke göre rahatlıkla kişiselleştirilebiliyor. Yeni METOD mutfak sistemi, akıllı saklama çözümleri, daha canlı, renkli ve stil sahibi tasarımlarıyla, IKEA mağazalarında yerini alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ