İşbir yatak 2013 babalar günü kampanyası Shiatsu Masaj Minderi %20 indirimli

  • 06 Haziran 2013
İşbir yatak 2013 babalar günü kampanyası Shiatsu Masaj Minderi %20 indirimli

İşbir Yatak mağazalarında 2013 babalar gününe özel kampanyada Shiatsu Masaj Minderi %20 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor.

İşbir Shiatsu Masaj Minderi, beden yorgunluğunu almak ve rahatlamak amacıyla tasarlanmış özel bir ürün. Motorlu çifte masaj mekanizmasına sahip olan Shiatsu Masaj Minderi, yukarı aşağı hareketlerle omuz ve sırt bölgesini etkili ovma tekniği ile rahatlatmak amacıyla tasarlandı.  Minder, masaj yapılacak bölgelerin önceden ısınmasını sağlayarak kasların ve vücudun zarar görmemesini de engelliyor.

Babalara evde ve işte Shiatsu masajı keyfi % 20 indirimle!
Shiatsu masajı, asırlardır Uzakdoğu’da günümüze kadar da dünyanın hemen hemen her yerinde uygulanabilen özel bir iyileşme tekniğidir…  Kelime anlamı bakımından incelendiğinde Shiatsu, Japonca’da parmak anlamına gelen “shi” ile basınç anlamına gelen “atsu” kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur.

Bu masaj tekniği insan bedenindeki beden ve organların çalışmasıyla doğrudan ilintili 660 noktaya (tsubo) uygulanan basınç ile vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginliklerin ve kasılmaların giderilmesini sağlıyor. İşbir Yatak,  ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan ya da uzun yolculuklara maruz kalmadan Shiatsu masajını yaptırmak isteyenleri düşünerek “İşbir Shiatsu Masaj Minderi”ni özel olarak üretti. Sahip olduğu mekanizma sayesinde minderi kullanırken Shiatsu masajının en önemli özelliği olan parmak ve avuç içi kullanımını rahatlıkla hissedebiliyorsunuz.

Yorgunluğa, sinir ve strese son…
“İşbir  Shiatsu Masaj Minderi” yorgunluk, sinir ve stres problemi olanlar ve elbette tüm masaj severler rahatlıkla kullanabilir. Çünkü yorgun, sinirli ve stresli bedenlerdeki kaslarda laktik asit adı verilen bir tortu oluşur. Laktik asidin şekere dönüşme özelliği olmaması da kasların sertleşip, esnekliğini yitirmesine neden olur. “İşbir  Shiatsu Masaj Minderi” de normal masaj tekniğinde olduğu gibi uyguladığı basınçla bedende birikmiş laktik asidin yayılmasını ve şekere dönüşmesini hedefleyerek bedenin rahatlayarak iyileşmesine yardımcı olur.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x