İşbir yatak kadınlar gününe özel %100 İpek eşarp hediye ediyor

  • 01 Mart 2013
İşbir yatak kadınlar gününe özel %100 İpek eşarp hediye ediyor

İşbir yatak 8 Mart 2013 Dünya kadınlar günü kampanyasında %100 ipek eşarp hediye ediyor. Kampanyada  hijyenik Quallofil Air Allerban Yastık ve Yorgan alanlara Silk &Cashmere’den çok şık ve %100 ipek eşarp hediye ediliyor.

Onlar, bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarları. Onlar hayatımızın en özel varlıkları… Kimi annemiz, kimi kız kardeşimiz, kimi hayat arkadaşımız, kimi ise biricik kızımız… Sanattan spora, bilimden siyasete kadar her alanda başarıya imza atan kadınlarımız, toplumsal ve ekonomik yaşamın gelişmesinde en büyük role sahipler… 8 Mart onların günü.

Bu özel günde sevdikleri kadınlara hoş bir hediye vermek isteyenler alışverişini İşbir Yatak’tan yaparsa, deyim yerindeyse ‘bir taşla iki kuş vurmuş’ olacak.  Çünkü ürünlerinde kullandığı Quallofil® Air Allerban®hijyen dolgu teknolojisiyle dikkat çeken İşbir Yatak,  Quallofil® Air Allerban® Yastık ve Yorganları’nda Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya yapıyor. 8 Mart’a kadar İşbir mağazalarına gelip, bu ürünlerden satın alanlara Silk & Cashmere’den çok şık ve %100 ipek eşarp hediye ediliyor.

Bu kampanyayı kaçırmayarak, hem sevdiğiniz kadınların Quallofil® Air Allerban® Yastık ve Yorgan’la yataklarına hijyen rahatlığını getirebilir, hem de Silk & Cashmere eşarpla onlara ipeğin şıklığını yaşatabilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x