Kampanya ve İndirim Haberleri

İstikbal mobilya Kdv kadar hediye kampanyası 1 Ocak – 31 Mart

  • 01 Ocak 2016
İstikbal mobilya Kdv kadar hediye kampanyası 1 Ocak – 31 Mart

İstikbal mobilya mağazalarında kampanya ve indirim fırsatları 2016 yılında da devam ediyor. İstikbal yeni kampanyasında kdv kadar hediye fırsatı sunuyor. İstkbal kampanyasında 1 Ocak – 31 Mart 2016 tarihleri arasında istikbal müşterileri 8.490 TL ve üzeri alışverişlerinde KDV kadar, 4.990 TL ile 8.490 TL arası alışverişler KDV’nin yarısı kadar seçeceği üründe indirim fırsatı sizi bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları
1. İstikbal ve Deco Markalı ürünlerden tek seferde en az KDV dahil peşin (1+5 taksit) fiyatlar üzerinden 4.990 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüketicilerimiz hediye almaya hak kazanabilecektir.
2. KDV dahil 4.990 TL altındaki alışverişlere herhangi hediye verilmez.
3. Söz konusu alışverişlerin aynı bayiden ve tek seferde yapılması gerekmektedir.
4. Kampanya kapsamında kazanılan hediye satış anında tüketicimize verilecektir.
5. Tüketicinin hediye tutarı karşılığında seçtiği ürün fiyatı, Hediye tutarından fazla ise aradaki fark tüketiciden tahsil edilecek olup, Hediye tutarının altında ise kalan tutar tüketiciye geri ödenmez ya da toplam satıştan indirim olarak düşülmez.
6. Kampanya kapsamında tüketicilerimiz en fazla KDV dahil 23.000 TL’lik alışverişin KDV’si kadar Hediye hakkı kazanabilir. Tek seferde KDV dahil 23.000 TL üzeri tüm satışlarda en fazla KDV dahil 23.000’nin KDV’si 3.508 TL değerinde hediye verilecektir.

Kampanya ve tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 01.01.2016 – 31.03.2016 Tarihleri arasında geçerlidir. İstikbal, ürünleri üzerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. KDV veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkı mahfuzdur. Kampanya koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için, lütfen bir İstikbal yetkili satıcısı’na başvurunuz. Tipografik hatalardan İstikbal sorumlu tutulamaz. Peşin fiyatına 12 taksitle ödeme koşulları mobilya ürün grubunda Maximum üyesi olan bayilerimizde geçerlidir. Ev tekstili ve halı ürün grubunda kredi kartı avantajı 9 taksit ile sınırlıdır. Peşinat +11 taksit seçeneği senetli satış yapan bayilerimizde geçerlidir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
6 yıl önce

Şair burada ne demek istemiş gibi bir kampanya olmuş.
Kampanyayı yapan İstikbal bu kampanyada havuz problemi yapmış.
Bunun matematik hesabı müşterilerin ve bayilerin kafasını karıştırır.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x