Saray Halı 2015 yılbaşı hediye yarışma kampanyası

  • 05 Aralık 2014
Saray Halı 2015 yılbaşı hediye yarışma kampanyası

Saray Halı kampanyaları sürüyor. Saray halı 2015 yılbaşına özel kampanyada Facebook sayfasındaki anketi doldurarak çekilişe katılan 10 kişi  2,45 m2 lik Irmak 12156A halı kazanma şansını yakalayacak

Yarışma Detayı:
1- https://www.facebook.com/sarayhalionline/app_1416887395212964 adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan ödüllü yarışmalar, Saray Halı tarafından düzenlenmektedir.
2- Yarışmanın formatı şu şekildedir: https://www.facebook.com/sarayhalionline/ adresi üzerinden yürütülen yarışmada, 6 Sorudan oluşan bir anket bulunmaktadır ve bu ankete eksiksiz bir şekilde katılan ve sayfamızı beğenmiş olan herkes çekiliş hakkı kazanmaktadır.
3- Katılımcı, yarışmaya katılmakla, http://www.facebook.com/sarayhalionline/ adresinde yer alan yarışma şartları ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
4- 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Katılmış ve hediye kazanmış olmaları halinde hediyeleri kendilerine verilmez.
5- Yarışmaya katılırken bilgileri eksik ya da yanlış olan katılımcılara, ödül kazansalar dahi ödülleri verilmez. Bu hususta hak talep edemeyeceklerdir.
6- Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi Facebook hesapları ile katılabilirler. Başkası adına katılamazlar.
7- Ödül kazanan yarışmacılar http://www.facebook.com/sarayhalionline adresli Saray Halı resmi Facebook hayran sayfasında duyurulacaktır.
8- Kazanan talihlilerin ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerini, kazananların açıklanmasından sonraki ilk pazartesi günü saat 18.00’e kadar, belirtilen e-posta adresine doğru ve eksiksiz olarak bildirmeleri gerekmektedir. Hediyelerin talihlilere teslimi esnasında kimlik ibraz edilmesi ve kimlik bilgilerinin, ilgili e-posta adresine gönderilen bilgiler ile tutarlı olması gerekmektedir. Yarışmaya katıldıkları ad-soyad ile kimlik bilgileri uyuşmayan yarışmacıların ödül hakları iptal edilecektir. Talihlilerin tüm bilgileri Saray Halı tarafından korunacak ve 3.kişiler ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.
9- Kazanan talihlilere hediyeleri, kendileriyle irtibata geçildikten sonra, Saray Halı tarafından belirtilen şekilde ulaştırılacaktır.
10- Yurtdışından yarışmaya katılıp kazanan yarışmacıların hediyeleri, kendilerinin belirtmiş olduğu, TC sınırları içerisinde yaşayan akrabalarına teslim edilecektir.
11- Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez, ödül karşılığı nakit para talep edilemez.
12- Kampanya boyunca bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Aynı ikametgah adresiyle ve/veya aynı isimle ikinci kez yarışmaya katılıp ödül kazananların hakları iptal edilecektir.
13- Aynı katılımcının sahte ad-soyad kullanarak yarışmaya katılması durumunda, kişi yarışmadan diskalifiye edilecektir. Katılımcı hiçbir hak talep edemez.
14- Yarışma boyunca yarışma katılımlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanan, hile yaptığı tespit edilen katılımcının, http://www.facebook.com/sarayhalionline sitesinde ödül kazandığı ilan edilse dahi, ödül hakkı iptal edilecektir. Bu hususta herhangi bir hak talep etmesi söz konusu olamaz.
15- Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek şekilde meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, internet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hatadan, web sayfasına ve internete erişimde yaşanan problemlerden, bilgisayar korsanlığı, virüs, trojan, tahrif kaynaklı zarar verici her türlü dış etkenden, bilgisayar ya da internet erişimi sağlayan mobil cihazlarda var olan bozukluklardan ve katılımcıların kendileri veya başkalarının, internet erişimi sağlayan cihazlarını kullanımı esnasında maruz kalabilecekleri zararlardan Saray Halı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yazılım ve donanım kaynaklı problemlerde ve dış saldırılarda Saray Halı yarışmayı iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.
16- Yarışmalara, Saray Halı işverenleri, çalışanları, bayileri, mensupları, sözleşmelileri ve bunların 2.dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri kendilerine verilmez.
17- Saray Halı önceden duyurmak üzere, düzenlemiş olduğu tüm yarışmalar için, yarışma kuralları, yarışma tarihi, saati ve süresi, ödülü, katılım koşulları gibi yarışma ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
18- Yarışmalara katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.