Saray Halı yılbaşı yarışması

  • 05 Aralık 2016
Saray Halı yılbaşı yarışması

Saray Halı mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. Saray halı 2017 yılbaşı kampanyası kapsamında cep telefonu ve halı hediye ediyor. Saray halıyı en iyi anlatan videoyu çekerek gönderen ve en çok oyu alan ilk 3 kişiye iphone 7 telefon, 7 kişiye halı hediye edilecek.

Yarışmaya katılmak için;
1- Saray Halı’yı en iyi şekilde anlatan, maksimum uzunluğu 3 dakikayı geçmeyecek Video’yu hazırla
2- Saray Halı Facebook sayfasında yer alan “Yarışma Katıl” bağlantısına tıkla, açılan pencere “FACEBOOK ile Yarılmaya Katıl” butonuna tıkla
3- Açılan Pencerede “Yarışma Katılım Formu” bölümünü doldur “Devam Et” butonunu tıkla
4- Açılan Pencerede “Video’nu Yükle” butonuna tıkla. Video’nu yükle ve onaylanmasını bekle
5- Video’n onaylandıktan sonra Facebook duvarında paylaşarak arkadaşlarından Video’na OY iste

Yarışmada en çok oyu alan ilk 3 kişiye iPhone 7, 7 kişiye de 3.45 m2 Sray Şiraz Koleksiyonundan dilediği 1 adet halı hediye edilecektir. Ayrıca yarışmaya katılan herkese sarayhalioutlet.com’da geçerli 10 TL değerinde indirim kuponu verilecektir.

Yarışma Detayı:
1- http://www.sarayhaliyarisma.com/2017/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan Saray Halı 2017 Yılbaşı Özel Yarışması, Saray Halı A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2- Yarışmanın formatı şu şekildedir ;
• Saray Halı’yı en iyi anlatan maksimum uzunluğu 3 dakikayı geçmeyecek Video’nu hazırla.
• Saray Halı Facebook sayfasında yer alan “Yarışmaya Katıl” bağlantısını tıkla, açılan
pencerede “FACEBOOK İLE YARIŞMAYA KATIL” butonunu tıkla.
• Açılan pencerede “YARIŞMA KATILIM FORMU” bölümünü doldur “DEVAM ET” butonunu tıkla.
• Açılan pencerede “VIDEO’NU YÜKLE” butonunu tıkla. Video’nu yükle ve onaylanmasını bekle.
• VIDEO’n onaylandıktan sonra Facebook duvarında paylaşarak arkadaşlarından VIDEO’na destek iste.
• Arkadaşlarından hazırlamış olduğu VIDEO’ya destek isteyerek en çok OYU alan kişi belirlenen ödülleri almaya hak sahibi olacaktır.
3- 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Katılmış ve hediye kazanmış olmaları halinde dahi hediye almaya hak kazanamazlar.
4- Yüklenmiş olan Video’lara oy kullanmak isteyen kullanıcılar her Video içiin sadece 1 oy kullanım hakkına sahiptir.
5- Yarışmaya katılırken YARIŞMA KATILIM FORMU’nun doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Bilgileri eksik ya da yanlış olan katılımcılara, ödül kazansalar dahi ödülleri verilmez. Bu hususta hak talep edemeyeceklerdir.
6- Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi kişisel bilgileriyle katılabilirler. Başkası adına katılamazlar.
7- Ödül kazanan yarışmacılar 9 OCAK 2017 PAZARTESİ günü Saray Halı Resmi Facebook sayfasında duyurulacaktır.
8- Kazanan talihlilerin ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerini, 16 OCAK 2017 Pazartesi günü Saat : 18.00’e kadar Saray Halı Resmi Facebook sayfasına mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Hediyelerin talihlilere teslimi esnasında kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir. Yarışmaya katıldıkları ad-soyad ile kimlik bilgileri uyuşmayan yarışmacıların ödül hakları iptal edilecektir. Talihlilerin tüm bilgileri Saray Halı A.Ş. tarafından korunacak ve 3.kişiler ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.
9- Kazanan talihlilere hediyeleri, kendileriyle irtibata geçildikten sonra, Saray Halı A.Ş. tarafından belirtilen şekilde ulaştırılacaktır.
10- Yurtdışından yarışmaya katılıp kazanan yarışmacıların hediyeleri, kendilerinin belirtmiş olduğu, T.C. sınırları içerisinde yaşayan kişi/kişilere teslim edilecektir.
11- Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez, ödül karşılığı nakit para talep edilemez.
12- Kampanya boyunca bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Aynı ikametgah adresiyle ve/veya aynı isimle ikinci kez yarışmaya katılıp ödül kazananların hakları iptal edilecektir.
13- Aynı katılımcının sahte ad-soyad kullanarak yarışmaya katılması durumunda, kişi yarışmadan diskalifiye edilecektir. Katılımcı hiçbir hak talep edemez.
14- Yarışma boyunca yarışma katılımlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanan, hile yaptığı tespit edilen katılımcının, http://www.sarayhaliyarisma.com/2017 sitesinde ödül kazandığı ilan edilse dahi, ödül hakkı iptal edilecektir. Bu hususta herhangi bir hak talep etmesi söz konusu olamaz.
15- Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek şekilde meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, internet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hatadan, web sayfasına ve internete erişimde yaşanan problemlerden, bilgisayar korsanlığı, virüs, trojan, tahrif kaynaklı zarar verici her türlü dış etkenden, bilgisayar ya da internet erişimi sağlayan mobil cihazlarda var olan bozukluklardan ve katılımcıların kendileri veya başkalarının, internet erişimi sağlayan cihazlarını kullanımı esnasında maruz kalabilecekleri zararlardan Saray Halı A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yazılım ve donanım kaynaklı problemlerde ve dış saldırılarda Saray Halı A.Ş. yarışmayı iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.
Saray Halı A.Ş. önceden duyurmak üzere, düzenlemiş olduğu tüm yarışmalar için, yarışma kuralları, yarışma tarihi, saati ve süresi, ödülü, katılım koşulları gibi yarışma ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
17- Yarışmalara katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.