Yataş Nevresim Takımları, Yorgan, Yastık ve Yatak Örtülerinde %15 indirim

  • 02 Şubat 2012
Yataş Nevresim Takımları, Yorgan, Yastık ve Yatak Örtülerinde %15 indirim

Yataş ev tekstil ürünlerinde Turkcell abonelerine özel indirim fırsatı sizleri bekliyor.Yataş bayilerinde 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerli kampanyada Nevresim Takımları, Yorgan, Yastık ve Yatak Örtülerinde %15 indirimi kaçırmayın!

Puffy ürünlerinden “Nevresim Takımları, Yorgan, Yastık (kırlentler dahil değildir) ve Yatak Örtülerinde % 15 İndirim ” tüm Yataş mağazalarında geçerlidir.Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Şifresi’nin alışveriş esnasında, hat numarasıyla birlikte kasiyere/ satış görevlisine bildirilmesi yeterlidir. Kampanya tüm Turkcell’liler için geçerlidir. Avantaj şifresini almak için Avantaj yaz 2222’ye gönder

Kampanya , 1 Şubat – 31 Mart 2012 tarihleri arasında,tüm Turkcell’liler için geçerlidir. Puffy ürünlerinden “ Nevresim Takımları, Yorgan, Yastık (kırlentler dahil değildir) ve Yatak Örtülerinde % 15 İndirim ” tüm Yataş mağazalarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Şifresi’nin alışveriş esnasında, hat numarasıyla birlikte kasiyere/ satış görevlisine bildirilmesi yeterlidir. Avantaj şifresi alma talebi 1 SMS (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur. Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ