Akbank 2013 mtv ödeme kampanyası

 • 01 Ocak 2013
Akbank 2013 mtv ödeme kampanyası

2013 Mtv ödemelerinizin ilk taksidi Ocak ayında alınacak. Akbank 2013 mtv ödeme kampanyasında Piranha ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya Detayları

Kampanya 01 Ocak 2013 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
Kampanyadan faydalanabilmek için;
Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt aracılığıyla ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örnek: 34ABC45) girmelidir.
www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştirenler ise, ödeme yaptıkları kredi kartının SON 6 hanesini birleşik olarak
(örnek: 456788) kampanya kodu alanına girmelidir.

MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
Kampanya dahilinde Piranha kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 28 Şubat 2013 23:59’dur. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Yusuf Tezgel dedi ki:

  Geçen yıl bankanız aracılığı ile taksitli mtv ni ödemiş bulunuyorum.Bu yıl buna ait bir açıklamanız yok.Başka bankanın kartıyla taksitli ödeme yapmak zorundayım.Bu konu hakkında bankanız ne düşünüyor?Teşekkürler.

 2. barış dedi ki:

  prinha kampanyası diye bir kampanya düzenlemişsiniz ama ürünler neler indirim ne kadar hiç bir bilgi yok. Daha açıklayıcı bir bilgi lütfen

 3. Serdal dedi ki:

  Piranha ürünlerinin ne olduğu yazılmamış, yoksa tüm ürünlerde mi geçerli. Ben açıkcası bu reklamı tüketiciyi aldatmaya yönelik bir reklam gibi görüyorum. Ya oraya tüm ürünlerde geçerli diye yazın yada geçerli olan ürünlerin listesini açıklayın.

 4. gunner dedi ki:

  geçen sene ödemeyi tek çekim yapıp taksitlere bölmüşlerdi bu sene yok mu??!!??!!??!!!!!!

 5. A.kadir Ergün dedi ki:

  Piranha ürünleri neler % kaç indirimli bunlar olmadan olmaz. akbank neden böyle yuvarlak cümleler kullanarak müşterilerini tırtıklama peşinde acaba…

 6. ÖNDER ERDİK dedi ki:

  mtv ödemesini akses kartla yaptım.kaç taksitle ödeyeceğim yazılı değil.bu konuyu açıkça belirtseydiniz keşke.çok zor bir şey olmasa gerek.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.