Akbank 2013 Temmuz mtv kampanyası 5 taksit ve %50 Goldmaster indirimi

 • 01 Temmuz 2013
Akbank 2013 Temmuz mtv kampanyası 5 taksit ve %50 Goldmaster indirimi

Akbank 2013 Mtv ödemelerine özel kampanyasında  Goldmaster’ın belirli ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Akbank hesabınız veya kredi kartınızla 500 TL’ye kadar olan ödemelerinizde 3 taksit, 500 TL üzeri ödemelerinizde 5 taksit kolaylıüı sizleri bekliyor.

MTV ödemenizi Akbank hesabınız ya da Akbank kredi kartınız ile Akbank Direkt İnternet veya tüm Akbank şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 01 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için;
  • Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örnek: 34AB123) girmelidir.
  • www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir. Aşağıdaki görselde kampanya kodu örneği kırmızı alan içinde belirtilmiştir:
 • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
 • Kampanya dahilinde Goldmaster kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 31 Ağustos 2013’tür. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. süleyman dedi ki:

  akbanktaki goldmaster ürünlerini görmek istiyorum

BİR YORUM YAZ