Asya Card 2013 mtv ödeme kampanyası

  • 02 Ocak 2013
Asya Card 2013 mtv ödeme kampanyası

Asya card kredi kartı sahiplerine özel 2013 mtv ödeme kampanyasında 4 taksitle ödeme fırsatı 31 Ocak 2013 tarihine kadar sizleri bekliyor. Kampanya dahilinde ödemelerinizi gib.gov.tr adresinden yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyada mtv ödemesi yaparak  31 Mart 2013 tarihine kadar beniyika.com.tr’ den araç boya koruma sistemlerinde %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

• Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) 01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden AsyaCard ile ödeyen müşteriler, 4 taksit imkanından faydalanacaklar, aynı zamanda 1 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Beniyika.com.tr’ den araç boya koruma sistemlerinde %50 indirim hakkı kazanacaklardır.
• %50 indirim avantajı beniyika.com.tr’de AsyaCard’a özel tüm ürünlerde geçerlidir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapılan kredi kartı ile Beniyika.com.tr sitesinden alışveriş yapılırken otomatik olarak %50 indirim yapılacaktır.
• Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
• Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
• Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.