Axess 2015 Temmuz taksitle Mtv ödeme kampanyası

  • 15 Temmuz 2015
Axess 2015 Temmuz taksitle Mtv ödeme kampanyası

2015 yılı Temmuz dönemi Mtv ödemelerinde son gün 31 Temmuz 2015. Axess kredi kartı sahipleri bu ay Mtv ödemelerini 3 taksitle yaparken çeşitli firmalardan indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında 300 TL üzeri ödemelerinizi taksitlendirirken Digicom www.erhascrm.com internet sitesinde yer alan Conti, Pioneer, Roadstar ve Sharp ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde %40’a varan indirim fırsatı sizler bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılan 300 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır.
    Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business, Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
    Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Digicom www.erhascrm.com internet sitesinde yer alan Conti, pioneer, Roadstar ve Sharp ürünlerinde %40’a varan indirim kampanyasından faydalanabilmek için “Kampanya Kodu” ödeme anında girilmelidir. Kampanya Kodu; Akbank kanallarından ödeme yapan kişiler için ödeme işlemi sonunda oluşan Vergi Dekontu üzerinde yer alan “Seri-Sıra No” (Örnek: JL-0001380), www.gib.gov.tr üzerinden ödeme yapan kişiler için ise ödeme işlemi sonunda oluşan “İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı” belgesinde barkod altında “-” işaretinden sonra yer alan 11 haneli kod (Örnek: bCHR3AZZEF8)’dur.
  • Ödemenin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecek olup, 20 Ağustos 2015 tarihi itibariyle kampanya kodları kullanılamayacaktır.
  • Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ