Axess mtv kampanyasında 15 TL hediye Temmuz 2018

 • 01 Temmuz 2018
Axess mtv kampanyasında 15 TL hediye Temmuz 2018

Axess kredi kartından harika bir mtv kampanyası geldi. Kampanya kapsamında 2018 Temmuz ayı mtv ödemelerinizi 2 taksitle ödeyebilecek üstelik 15 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya 31 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacak ve axess mobil üzerinden mtv ödemesini yapmanız gerekmektedir.

Kazanılan chip paralar 15 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Axess Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına vade farksız 2 taksit olarak yansıyacaktır.
 • Taksit kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar 2 taksit kampanyasından sadece www.gib.gov.tr üzerinden yapacakları ödemelerde faydalanabilir.
 • MTV borcunu öğrenmek için: MTVSOR PLAKANO yazıp 6665’e SMS gönderin; SMS ile ödemek için: MTVODE PLAKANO yazıp 6665’e SMS gönderin.
 • 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında MTV ödemesini Axess Mobil’den Akbank kredi kartlarıyla yapan müşteriler Axess üye işyerlerinde 15 TL chip-para kazanacaktır.
 • Kazanılan chip-paralar, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına 8 Ağustos 2018’de yüklenecek ve 15 Ağustos 2018’e kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ağustos 2018’de geri alınacaktır.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri bir kez faydalanabilecek ve en fazla 15 TL chip-para kazanabilecektir.
 • Chip-para kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business sahipleri faydalanabilir. Kampanyaya Neo ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Şahıs şirketi sahipleri bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden ödeme yapabileceklerdir. Tüzel müşteriler ise Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için MTV ödemelerini diğer ödeme kanallarından yapabileceklerdir.
 • Chip-para ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. Ali BARUTCU dedi ki:

  Axesin bu kampanyası çok iyi MTV hem iki taksit hem 15 tl çip para.

 2. Ahmet dedi ki:

  kaç tl ödeme yapıldığının onemi yok herhalde? bir tutar yazılmamış.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet alt limit yok.

 4. Ahmet dedi ki:

  teşekkürler nesrin hanım

 5. Fevzi dedi ki:

  Bana özel mtv ödemesinde 75 TL chip para tanımlanmış ikisi birleşir mı acaba?

 6. NEW HORİZONS dedi ki:

  dikkatli okuyun sayın Fevzi banada 75 tl tanımlandı ama ” gib gov tr ” den yapman lazım (bende öyle yazılı)
  , bunu ise AXESS MOBİL de ÖDE sistemi var ordan yapmanız lazım ve bu kampanyadaki 15 tl sadece AXESS MOBİL ÖDE sisteminde geçerli…

 7. Anonim dedi ki:

  ne kadar saçma değil mi!
  diğer bankalar MTV ödemesi için chip para vermiyor ama AKBANK bu konuda çoşmuş durumda ancak kişiye özel gelen kampanyalar çok farklı…
  1 – NEO’ dan GİB üzerinden ödersen %10 chip – para ( max. 50TL )
  2- Fevzi beyin bahsettiği 75 TL
  3 – Herkes için NEO 20 TL – Axess için 15 TL
  … belki başka kişiye özel kampanyalar da vardır.
  Kişiye özel bu kampanyalar neye göre belirleniyor acaba?

 8. AY dedi ki:

  sn anonim kampanyanın adı üstünde KİŞİYE ÖZEL yani genel değil… şirketler genelde müşterilerini 2 ana sebeple mükafatlandırır… 1. si uzun süreden beri sadık müşteri oldukları için(örnek ben yıllardır akbank yapı kredi ve denizbank kk için aidat ödemiyorum yansısa da koşulsuz iade ediyorlar)… 2. si ise yeni müşterilerini kendilerine alışsınlar, bağlansınlar diye (örnek enpara kk her yıl 100 tl kk kullanımı için hediye vermekte) yani çok sorgulamamak lazım verirse ne mutlu vermezse bir dahaki sefere… saygılarla…

 9. NEW HORİZONS dedi ki:

  sayın anonim 30 seneden beri axess kullanıyorum ancak 30 senede bir olur böyle bir saçmalık onuda bırak bizim gariban kediye kurban bayramında, rum mahallesinde dolaşırken bir müslümana denk gelmiş de ciğerli pilav yesin be garibim, o yüzden nazar etme ne olur dua senin de olur.;)

 10. Fevzi dedi ki:

  New Horizons 15 tl chip gob.gov.tr için de geçerli axess mobilde kampanya sayfasında da böyle belirtilmiş burada da. Siz dikkatli okudunuz mu? Kampanya şartları aynı bana tanımlanan ile.

 11. Anonim dedi ki:

  Ben yanlış anlamışım :)

 12. Fevzi dedi ki:

  Ben yanlış anlamışım:)

 13. NEW HORİZONS dedi ki:

  benim anladığım 15tl sadece axess mobil öde sisteminde verilecek gibi anladım 2taksit ise hem govtr de hem mobilde ama 75tl sadece gov tr anladım ama yanılıyor da olabilirim siz yinede kendi bildiğiniz gibi yapın bana bakmayın

 14. Ali dedi ki:

  8 Agustos da puanlar hals ystırmadılar

 15. adalet dedi ki:

  geldi puanlar

 16. Mehmet dedi ki:

  Yalan kampanyaya katılmamışsınız diyorlar. Sms yollanacakmış. Bunuda belirtmediler. Kampanya koşulları içinde böyle bir açıklamada yok. Hiç yakıştıramadım. Insanları kandırıyorlar.

 17. NEW HORİZONS dedi ki:

  benimde geldi 15 tl

 18. Anonim dedi ki:

  Akses mobilden odemek gerekiyor.akbank mobilden olunca gecerli olmuyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.