Bonus 2012 mtv ödeme kampanyası 5 taksit ve goldmaster indirimi

  • 30 Aralık 2011
Bonus 2012 mtv ödeme kampanyası 5 taksit ve goldmaster indirimi

2012 mtv ödeme dönemi banka kampanyaları devam ediyor.Bonus kredi kartı sahipleri 1 Ocak – 1 Şubat 2012 tarihleri arasında www.gib.gov.tr` den ve Garanti İnternet Şubesi garanti.com.tr’den yapacakları  tüm Mtv ödemelerini 5 taksitle ödüyor.Ayrıca bonus ile mtv ödemesi yapanlar goldmaster taşınabilir Dvd oynatıcısında %30 indirim kazanıyor.

Kampanya Detayı:

  • 1 Ocak – 1 Şubat 2012 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr` den ve Garanti İnternet Şubesi garanti.com.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • Motorlu Taşıt Vergisini Bonus ile ödeyen müşteriler Goldmaster https://kampanya.goldmaster.com.tr adresini ziyaret ederek taşınabilir DVD Playerlarda %30 indirim hakkına sahip olacaklardır.
  • www.gib.gov.tr den ödeme yapan kartların bankamızda tanımlı cep telefon numaralarına SMS ile 9 haneli özel bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile kampanya.goldmaster.com.tr sayfasından Goldmaster taşınabilir DVD playerı %30 indirimli alabilecekler.(Farklı bir cep telelefonu numarası kullanılması nedeniyle SMS alamayan müşterilerimiz Çağrı Merkezi’nden destek almak istediklerinde 999999999 sabit kodunu paylaşacağız.Bu kod ile gmnavigasyon.com sitesinden indirimli alışveriş yapabileceklerdir.)
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Shop&Miles Business, ING Bonus, Şeker Bonus, Filo Card ve Corporate Card sahipleri faydalanabilir.
  • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, EVET MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir
  • American Express Card’lar, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Shop&Miles American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, ve TKF Bonus’lar kampanyaya dahil değildir. .
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. HALİS KARAKOÇ dedi ki:

    34GR4818 MOTORLU TAŞIT VERGİSİ 5 TAKSİTLİ ÖDEMESİ

BİR YORUM YAZ