Bonus kart Temmuz 2012 mtv ödeme kampanyasında 6 taksit fırsatı

 • 04 Temmuz 2012
Bonus kart Temmuz 2012 mtv ödeme kampanyasında 6 taksit fırsatı

Mtv ödemelerinizi kampanyalardan yararlanarak taksitle ödeyebilirsiniz. Bonus kredi kartı sahiplerine özel mtv ödeme kampanyasında 6 taksitle mtv ödeme fırsatını kaçırmayın! Kampanya kapsamında gib.gov.tr adresinden yapacağınız tek çekim mtv ödemeleri 6 taksit olarak ekstrenize yansıtılacaktır. Kampanya için son gün 1 Ağustos 2012.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles Kredi Kartı, Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles Business, Filo Card, Corporate Card, ING Bonus, Şeker Bonus sahipleri faydalanabilir.
 • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • American Express Card’lar, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Shop&Miles American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, ve TKF Bonus’lar kampanyaya dahil değildir.
 • MTV ödemeleri için son gün 31 Temmuz 2012’dir. Bu tarih sonrasında yapılan ödemeler gecikmeli sayılıp Gelirler İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen cezaları olacaktır. Bonus sadece 1 Ağustos 2012 tarihine kadar yapılan ödemelerde 6 taksit fırsatı sunacaktır. Gecikmeli ödemelerde ceza banka tarafından finanse edilmemektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. hanefi gümüş dedi ki:

  denizbank bonus diğer sitelerde kampanyaya dahil edilmiş yukarıdaki metinde dahil değildir diyor doğrusu hangisi

 2. hanefi gümüş dedi ki:

  alıntıdır … hangisi doğru
  Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde Bonus’a 6 Taksit

  4 Temmuz – 1 Ağustos 2012 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi http://www.gib.gov.tr’ den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 6 taksit fırsatı sunulacak.

  # Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles MasterCard, Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles Business, Filo Card, Corporate Card, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus ve ING Bonus Card sahipleri faydalanabiliyor.

  # Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340′a SMS göndermeleri gerekiyor.

  # American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, The Centurion Card, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Miles&Smiles American Express ve Shop&Miles American Express kampanyaya dahil değil.

 3. mehmet dedi ki:

  finansbank cardfinansla telefon bankacılığı kanalından mtv ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz diyor ama aradığınızda ödenemediğini söylüyorlar.

 4. İSMAİL CİHAN ÇALHAN dedi ki:

  merhabalar ben ismail cihan çalhan ben bonus mastercard sahibiyim ve 31/07/2012 tarihinde herhangi bir yere mesaj göndermeden mtv ödemesini kartımla gerçekleştirdim. gerçekleştirmiş oldugum ödeme 6 taksite bölünecek mi? teşekkürler iyi çalışmalar.

 5. admin dedi ki:

  İsmail bey gib.gov.tr üzerinden yaptığınız tüm ödemeler bankanız tarafından ekstrenize 6 taksitli olarak yansıtılacaktır. saygılarımla

 6. KENAN ÜLKÜ dedi ki:

  Malum,maliye bakanımız Mehmet Şimşek mtv ödemelerinin 31.07.2012
  tarihindeki son ödeme günü yaşanan yoğunluk nedeni ile 02.08.2012 tarihine mesai saati bitimine kadar ödemelerin uzatıldığını açıklamış, bu sebeple bankaların kredi kartları yapmış oldukları taksit kampanyasıda 02.08.2012 tarihine kadar uzatılmış olarak kabul edilecekmidir.

 7. admin dedi ki:

  Kenan bey bazı bankalar (yapı kredi gibi 15 Ağustos) kampanya sürelerini uzattı fakat bonustan böyle bir değişiklik gelmedi. Kampanya duyurusunda olduğu gibi kampanya bugün 1 Ağustos 2012 saat 24.00’a kadar geçerli olacak.
  Saygılarımla

 8. adem dedi ki:

  peki benim ocak taksidi duruyordu.. ve 2 trafik para cezası..
  bugun itibariyle hepsini çektirsem 6 ya bölünür mü yine

 9. yeşim dedi ki:

  admin isimli arkadaşım kampanya 1 Ağustos 2012 saat 22.00’a kadar geçerli olacak. Saat 22.00’dan sonra ödeme gerçekleştirilemiyor.
  saygılarımla…

 10. admin dedi ki:

  Evet haklısınız teşekkürler.

 11. yaşar yeşim dedi ki:

  Adem isimli arkadaşım tüm borçlarını bugün saat 22.00’a kadar gecikme faizleriyle birlikte ödeyebilirsin tabiki. Banka toplamını 6 takside bölecektir.
  Saygılarımla…

 12. fatih dedi ki:

  bonus mastercard la altın alışverişle bankakac taksıt yapıyor.saygılarımla.

 13. fatih dedi ki:

  bonus mastercard la altın alışverişle banka kac taksıt yapıyor.saygılarımla.

BİR YORUM YAZ