Cardfinans Mtv ödeme kampanyası ile 5 taksit ve ziebart hediyeli

  • 03 Ocak 2011
Cardfinans Mtv ödeme kampanyası ile 5 taksit ve ziebart hediyeli

Cardfinans sahipleri Mtv ödemelerini kolayca yapabilsin diye Finansbank’tan Mtv ödeme kampanyası.Cardfinans ile Ocak ayı sonuna kadar www.gib.gov.tr adresinden yapacağınız ödemelere +4 taksit fırsatı sizleri bekliyor.Ayrıca Ziebart bayilerinde 350 lira ve üzeri ödemelerinize 100,800 üzeri ödemelerinize 250 lira anında indirim kampanyası.Oto ozonlama uygulaması ise bedava yapılıyor.Mtv kampanyaları içerisinde en iyi kampanyayı Cardfinans yapıyor bunu da belirtmek isteriz.

  • Kampanya 1 Ocak -31 Ocak 2011 tarihleri arasında www.gib.gov.tr ‘den ve 7 Ocak – 31 Ocak 2011 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr ‘den, tüm Finansbank şubelerinden ve 4440900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak ödemelerde geçerlidir.
  • Belirtilen kanallardan Finansbank kredi kartları ile yapılacak tüm tek çekim işlemlere +4 taksit verilecektir.
  • Hesaptan yapılan ödemelerde taksit uygulaması geçerli değildir. Tüm kanallar üzerinden kredi kartı ve hesaptan yapılan ödemelerde Ziebart bayilerinde geçerli olmak üzere 350 TL ve üzeri uygulamalarda 100 TL, 800 TL ve üzeri uygulamalarda ise 250 TL indirim sağlanacaktır. İndirimler kriterlere uyan tüm işlemlerde geçerlidir.
  • Ziebart’tan herhangi bir uygulama yaptıran tüm müşterilere ise Ozonlama Yöntemi ile Dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak verilecektir.
  • Ziebart hizmetleri için uygulama tarihleri 01 Ocak– 28 Şubat 2011 olup, Ziebart istasyonlarından uygulama öncesi telefonla randevu alınmalıdır.
  • Ziebart uygulaması için, ödemesini Kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini ve ödeme yapılan kredi kartını, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
  • CardFinans Ticari kartlar en fazla 15,000 TL’ye kadar taksit kampanyasından faydalanabilirler, bu rakamın üstünde yapılan ödemeler taksit uygulamasından faydalanamaz.
  • Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir. Detaylar için: www.finansbank.com.tr , www.cardfinans.com.tr ve 4440900 nolu numarayı arayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ