Denizbank mtv kampanyasıyla Piranha navigasyonda %35 indirim

  • 17 Ocak 2012
Denizbank mtv kampanyasıyla Piranha navigasyonda %35 indirim

Mtv ödemeleri kampanyalarla devam ediyor.Denizbank müşterileri hem mtv ödüyor hem de indirimli piranha navigasyon cihazı kampanyalarından yararlanıyor.Mtv ödemelerinizi ister İnternet Bankacılığı’ndan isterseniz DenizBank ATM’lerinden isterseniz de www.gib.gov.tr’den kredi kartınızla taksitle ödeyin, PIRANHA INFINITI HD 5 INC veya PIRANHA 7 INC navigasyon cihazlarında %35’e varan indirimler kazanın!

Kampanya Detayı:

  • Kampanyamızdan; 01- Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, Denizbank ATM’leri, Denizbank Bireysel Kredi Kartları, İSTESOB ve Business Bonus Kart ile www.gib.gov.tr üzerinden gerçekleştiren müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Bireysel Kredi Kartları ve Business Bonus Kart sahiplerine 5 taksit; İşletme Kart ve İSTESOB sahiplerine 6 taksit seçeneği mevcuttur. İndirimli alışveriş için indirim kodları kampanya bitiminde sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza iletilecektir.
  • SMS ile gönderilen indirim kodları PIRANHA INFINITI HD 5 INC ve PIRANHA 7* INC navigasyon cihazlarından biri için 10 Şubat -29 Şubat 2012 tarihleri arasında www.piranha.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
  • İndirim, TV özellikli PIRANHA 7 INC modelleri için geçerli değildir.
  • İndirimli Navigasyon cihazlarının satışı ve zamanında teslimi Piranha Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti’nin sorumluluğu altındadır.
  • Zamanında veya hiç teslim edilmeyen, eksik, kusurlu teslim edilen ürünlerde sorumluluk Piranha Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti’ne aittir, Denizbank hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ