Enpara mtv ödemelerinde 6 taksit kolaylığı Ocak 2018

 • 07 Ocak 2018
Enpara mtv ödemelerinde 6 taksit kolaylığı Ocak 2018

Enpara kredi kartı sahipleri her ay 1000 TL’ye kadar 3 adet tek çekim ödemelerini vade farksız ve ücretsiz olarak taksitlendirebiliyor. 2018 Ocak ayı MTV ödemenizi yaparak ücretsiz olarak 6 taksite bölebiliyorsunuz. Ödemenizi gib.gov.tr üzerinden yaparak internet şubesinden taksitlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. İbk dedi ki:

  Ben bunu sitelerinde göremedim siz nerde gördünüz?

 2. İbk dedi ki:

  Bankayı aradım böyle bi kampanya yok

 3. Anonim dedi ki:

  KOMPLE 1 YILLIK MTV Mİ ÖDESEM YİNE 6 YA BÖLERMİ

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  1000 TL’ye kadar tüm ödemelerinizi 6 taksite bölebilirsiniz. 2 mtv taksiti 1000 TL üzerindeyse ayrı ödeyin ve her ikisini de 6 taksite bölün. Her ay 1000 TL’ye kadar 3 taksitlendirme hakkınız var.

 5. Ozlem dedi ki:

  Nesrin hanım, benim aracımın mtv’si 1120,50 TL. 6 taksitten yararlanamaz mıyım? Birde bağkur primimi enpara kart ile komisyonsuz yatırıyordum, enpara kredi kartı ile de komisyonsuz yatırabilir miyim acaba?

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Özlem hanım Ocak ayı 1120 TL ise maalesef taksitlendiremezsiniz. Bağkur primi hakkında bilgim yok, enpara sitesinden kontrol edebilirsiniz.

 7. Eser dedi ki:

  Özlem enpara kredi kartınla bağkur primini komisyonsuz ödeyemezsin. Finansbank kredi kartı işlem komisyonu neyse o kadar komisyon istiyor. Sadece banka kartlarıyla komisyonsuz ödeme yapabilirsin.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.