Garanti 2013 mtv kampanyasında Pirelli lastiklerde %20 indirim fırsatı

 • 02 Ocak 2013
Garanti 2013 mtv kampanyasında Pirelli lastiklerde %20 indirim fırsatı

Garanti bankası mtv ödeme kampanyasında ödemelerini 31 Ocak 2013 tarihine kadar İnternet Şubesinden yapacak müşterilerine özel  Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, SUV, Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim fırsatı sunuyor.

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 3 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Pirelli’den %20 indirimle lastiklerinizi yenileyebilir, dilerseniz kış lastiklerinizi satın alabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

 • Pirelli tarafından sunulacak %20 indirim, 31.03.2013 tarihine kadar yapılacak Yaz/Kış Oto, SUV, Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde geçerlidir.
 • İndirimden faydalanılabilmesi için İnternet Şubesi’nden yapılan MTV ödesinin dekontu ya da çıktısı ile Pirelli yetkili satıcılarından herhangi birine gidilmesi yeterlidir.
 • Gidilen yetkili satıcıda talep edilen ürünler stokta bulunmaması nedeni ile temin edilemiyorsa müşteriyi farklı bir yetkili satıcıya yönlendirme ve ürünlerin temini için yetkili satıcıları bilgilendirme sorumluluğu Pirelli’ye aittir.
 • Pirelli yetkili satıcılarının iletişim bilgilerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
 • Pirelli ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles MasterCard, Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles Business, Filo Card, Corporate Card, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus ve ING Bonus Card sahipleri faydalanabilir.
 • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, The Centurion Card, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Miles&Smiles American Express ve Shop&Miles American Express kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. hacer dedi ki:

  ben motorlu taşıtlar vergisini öderken bir otomobil iki motorsikletin vergisini ödemek istiyorum…. bu 3 vergiyi birleştirip toplamı taksitlendirmem mümkün mü? yardımcı olursanız sevinirim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.