Garanti mtv ödeme kampanyasında Carwax’ta %55 indirim fırsatı

  • 05 Temmuz 2012
Garanti mtv ödeme kampanyasında Carwax’ta %55 indirim fırsatı

Temmuz 2012 mtv taksit ödemeleri sürüyor. Mtv ödemelerinde banka kampanyaları da devam ediyor. Garanti bankası mtv kampanyasında Carwax bayileirnde indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada 5-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında mtv ödemelerini internet Şubesi’nden ödeyen herkese Carwax Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma, Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde %55 indirim fırsatı sunuluyor

Hemen Garanti İnternet Şubesi’ne girin, hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, sadece 145 TL’ye aracınız ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olsun.

Kampanya Detayları

  • Carwax tarafından sunulacak %55 indirim, sadece Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde ve 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.
  • İndirimden faydalanılabilmesi için İnternet Şubesi’nden yapılan ödemenin dekontu ya da çıktısı ile Carwax uygulama merkezlerinden herhangi birine gidilmesi yeterlidir.
  • CARWAX uygulama merkezleri İstanbul, Ankara, Kocaeli, Antalya, Osmaniye, Nevşehir ve Balıkesir şehirlerinde bulunmakta olup uygulama merkezlerinin adreslerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
  • Kampanya binek ve hafif ticari araçlar için geçerli olup cip araçlar için uygulanacak fiyat KDV dahil 160 TL olacaktır.
  • CARWAX ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ