Kampanya ve İndirim Haberleri

Halkcard Advantage Mtv ödeme kampanyası 4 taksit ve 20 TL puan fırsatı

  • 06 Temmuz 2011

Mtv 2011 2. taksit ödemelerinizi HalkCard Advantage card  ile  4 taksit ve tek seferde yapacağınız birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanıza 10 TL NakitPuan, ikinci harcamanıza 20 TL NakitPuan hediye fırsatıyla sizleri bekliyor.Ödemelerinizi gib.gov.tr adresinden kolaylıkla yapabilirsiniz.MTV ödemesi yapan müşterilerin 01- 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerine 10 TL NakitPuan, ikinci harcamalarına 20 TL NakitPuan verilecektir.
Müşteri bazında takip edilecek Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanacak olup kampanya dönemi boyunca bir müşteri en fazla 20 TL NakitPuan kazanacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak NakitPuanlar 08 Ağustos 2011 tarihinde yüklenecektir 14 Ağustos 2011 saat 24:00′ a kadar kullanılmayan NakitPuanlar geri alınacaktır.
Bank24 kartı, şirket kartları, ticari kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında takip edilecek ve her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında NakitPuan kazanan bir kart kullanıcısı varolan diğer kredi kartlarına ya da başka bir kart kullanıcısına NakitPuan transferi yapması durumunda NakitPuan kullanmış sayılmayacak ve bu kullanıcının NakitPuanları silinecektir.
Akaryakıt harcamalarının farklı günde gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
Kampanyaya HSBC ve Tekstilbank Advantage kartları dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ