Happy Card 2016 Mtv kampanyası

  • 28 Aralık 2015
Happy Card 2016 Mtv kampanyası

2016 yılı Motorlu taşıtlar vergisi 1. taksiti Ocak ayında tahsil edilecek. Geçtiğimiz yıla göre %5 zamlı olarak ödenecek mtv taksiti için banka ödeme kampanyalarını duyurmaya başlıyoruz.

İlk kampanya haberi geldi. Türkiye Finasn Happy Card kredi kartı sahipleri mtv ödemelerini peşin fiyatına 3 taksitle yapabilecek. 31 Ocak 2016 tarihine kadar 100 TL ve üzeri gib.gov.tr ödemeleriniz 3 taksitle ekstrenize yansıtılacak.

 

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi aracılığıyla, www.gib.gov.tr’den ya da 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 01 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.
Kampanya, MTV ödemelerini Türkiye Finans İnternet Şubesi, Türkiye Finans Mobil Şube, www.gib.gov.tr ya da 0 850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla Happy ya da Türkiye Finans Kredi Kartları ile peşin olarak gerçekleştiren müşterilerimiz için geçerlidir.
MTV ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi > Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımlarını izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz Ödemeler sekmesi altında bulunan MTV Ödeme alanından Plaka No > Sorgula > Ödeme Aracını Seçiniz > Karttan adımlarını izleyerek Happy veya Türkiye Finans Kredi Kartları ile ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirler.
Taksitlendirme uygulaması katılımlı değildir. Taksitlendirme ekstreye otomatik olarak yansıyacaktır.
Harcamalarını taksitli ödemek istemeyen müşterilerimiz ekstre kesim tarihinden önce 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İlişkileri Merkezi’mizi arayarak taksitlerini iptal ettirebilirler.
Kampanyaya ek kartlar dahildir.
Happy Zero Kartlar kampanyaya dahildir.
Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Bonus/puan ve nakit avans harcamaları kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.