ING kredi kartı 5 taksitle mtv ödeme kampanyası

  • 01 Temmuz 2017
ING kredi kartı 5 taksitle mtv ödeme kampanyası

ING bankası kredi kartınızla ING mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mtv ödemelerinde 5 taksit kolaylığı sizleri bekliyor. ING mtv kampanyasında bu ay 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında internet sitesi ve gib.gov.tr adresinden yapılacak ödemelerde 3 taksit yapılacaktır. Ayrıca otorapor.com sitesinde %50 indirim sizi bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1-31 Temmuz 2017 arasında ING Kredi Kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den ve ING İnternet Şubesi’nden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerin 3 taksite , ING Mobil’den yapacağınız ödemeleri ise 5 taksite bölüyoruz. Ayrıca, ING Mobil’den yapacağınız ödemelere otorapor.com’dan şehir dışı oto ekspertiz paketinde %50 indirim fırsatı sunulacaktır.
  • Yapılan işlem ödeme kanalına göre müşterinin ekstresine 3 veya 5 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • ING Bonus Cardlar ve ING Pegasus Plus Kartlar ödeme kanalına göre 3 taksit veya 5 taksit ve Otorapor’dan Şehirdışı oto ekspertiz paketinde %50 indirim kampanyasına dahildir.
  • Otorapor ekspertiz paketinin detayları için www.otorapor.com ‘dan Şehir Dışı Paket’ini inceleyebilirsiniz. ING Mobil’den aldığınız kodla bu paketten 750 TL yerine 375 TL’ye faydalanabilirsiniz.
  • ING Bonus Business Kartlar ise sadece gib.gov.tr’den yapacakları ödemelerde 3 taksit kampanyasından faydalanabileceklerdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ