Maximum kart 2012 mtv kampanyası 3 taksit ve indirimli rot ayarı hizmeti

  • 02 Ocak 2012
Maximum kart 2012 mtv kampanyası 3 taksit ve indirimli rot ayarı hizmeti
 2012 yılına girdik zamlı vergilerle ve ödemelerle karşı karşıyazı.Vergi yükünüzü bir nebze olsun azaltmak için motorlu taşıtlar verginizi taksitlendiren bankalar 2012 mtv kampanyaları ile taksit ve hediye fırsatları sunuyor.Maximum kredi kartı sahipleri mtv kampanyası kapsamında  www.gib.gov.tr`den 31 Ocak 2012 tarihine kadar yapacakları Mtv ödemelerinde  3 taksit fırsatından yaralanacak.

İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.
Üstelik, Goodyear`ın tescilli markası Premio servislerinde ücretsiz güvenlik kontrol hizmeti ve 60 TL yerine 19 TL`ye rot ayarı hizmetinden yararlanabilecek.

Güvenlik Kontrol ve rot ayarı Hizmeti Detayları :
  • Kampanya 31 Ocak 2012 tarihine geçerlidir.
  • 31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası`ndan yapan müşteriler, Goodyear tescilli markası Premio tarafından tarafından sağlanacak ücretsiz Güvenlik Kontrol hizmetinden yararlanabilecek ve rot ayarlarını 60 TL yerine 19 TL`ye 29.02.2012 tarihine kadar yaptırabilecekler.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi gerekmektedir.
  • Premio bayilerinde gerçekleştirecekleri güvenlik kontrolü işlemlerde işçilik ücreti ödemeyeceklerdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cemalettin dedi ki:

    ödeme seklini nasıl yapacagız hangi bölümden girecegiz saygılar

BİR YORUM YAZ