Maximum Kart 2013 mtv ödeme kampanyası

  • 02 Ocak 2013
Maximum Kart 2013 mtv ödeme kampanyası

2013 Mtv kampanyalarında son olarak maximum kart kampanyasını duyurdu. 3 Şubat 2013 tarihine kadar yapacağınız mtv ödemelerinde maximum kredi kartınız size 500 TL altında 4 taksit, 500 TL üzeri ödemelerde peşin fiyatına 6 taksit kolaylığı sunarken navking.com alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı ve Magnetti’de ücretsiz kontrol sunuyor.

Navking.com’dan %50’ye varan indirim fırsatı 2 Ocak- 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerlidir. % 50’ye varan indirim fırsatı için navking.com’da plaka ve kredi kartı numarasının ilk 6 hanesinin girilmesi gerekmektedir. İndirimden her plaka bir kere yararlanabilir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

3 Şubat 2013 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapan müşterilerimiz Magneti Marelli Checkstar Servisleri’nde ücretsiz 14 nokta kontrolü, Magneti Marelli markalı yedek parça ve işçilik hizmetinden %15 indirim, Ozon maker ile araç içi dezenfekte hizmetinden 20 TL’ye yararlanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    Mrb.navking.com’da navigasyon cihazı satın alınmıyorki.sadece aksesuar ve harita alınabiliyor.Navigasyon kampanyası değil mi bu

  2. ADA dedi ki:

    AYNEN OLE KAMPANYA YAPTIK DEMEK İÇİN YAPILMIŞ GİBİ.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.