Maximum kart 2015 Mtv kampanyası

  • 07 Ocak 2015
Maximum kart 2015 Mtv kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri 2015 Ocak 1. taksit MTV ödemelerini yaparak 3 taksit kolaylığı ile ödüyor. Kampanya kapsamında internet şubesi ya da gib.gov.tr adresinden ödeme yaparak 2 Şubat 2015 tarihine kadar 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Mtv ödemelerini maximum kartla yapan müşteriler hizlial.com üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sunan kod kazanacak.

Kampanya 100 TL üzeri ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

4- Hizlial.com 50 TL indirim kampanyası TL yükleme, altın, takı ve değerli maden alışverişlerde geçerli değildir. Yasal düzenleme uyarınca hizlial.com’dan yapılan cep telefonu alışverişlerinde taksit yapılamamaktadır.
5- Hizlial.com’dan Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
6- Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kapsamında her müşteriye sadece 1 kod iletilecek ve her müşteri sadece 1 kod kullanabilecektir.
7- Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi kapsamında taksit fırsatı 2 Şubat 2015 tarihine kadar, hizlial.com 50 TL indirim kampanyası 28 Şubat 2015’e kadar geçerlidir.
8- Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi kapsamında iletilen kampanya kodunun hizlial.com’da müşteri hesabı altında yer alan “puanlarım” sekmesinden aktive edilmesi gerekmektedir.  Aktive edilen kod ödeme esnasında “puanlarım” kısmında görüntülenebilecek ve kullanılabilecektir.

* www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde İş Bankası Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması durumunda ise 100 TL ve üzeri tutardaki ödemelerde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    2015 MTV ödememi ziraat maximum kartımla internet üzerinden nasıl yapabilirim.5 Taksit imkanından faydalanmak istiyorum

  2. Anonim dedi ki:

    İNDİRİM KODUNUN GÖNDERİLDİĞİ MESAJI YANLIŞLIKLA SİLDİM. TEKRAR ULAŞABİLİR MİYİM?

BİR YORUM YAZ