Maximum kart mtv 2. taksit ödeme kampanyası

  • 02 Temmuz 2014
Maximum kart mtv 2. taksit ödeme kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri 2014 Temmuz dönemi 2. taksit mtv ödemelerini 3 taksitle yapabiliyor. Kampanya kapsamında 31 Temmuz tarihine kadar ödemelerinizi gib.gov.tr üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya mtv veya trafik cezası ödemelerinde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanya kapsamında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 3 Ağustos 2014 tarihine kadar www.isbank.com.tr ‘de internet şubesi üzerinden ya da www.gib.gov.tr üzerinden İş Bankası Maximum Kart ile peşin veya taksitli olarak ödeyen müşterilerimize, Pirelli yetkili bayilerinden Maximum Kart ile lastik alımlarında Maximum Kart’a özel %20 indirim fırsatı sunulacaktır.
2- Pirelli ‘den %20 indirim fırsatından yararlanmak için, lastik alımı sırasında, MTV ödemesi yapıldığına dair dekontun Pirelli bayilerine gösterilmesine ve Pirelli marka lastik alımlarının Maximum Kart ile yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.
3- Pirelli Kampanyasına Maximiles ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler dahil olup; Şirket Kredi Kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kredi Kartı ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri dahil değildir.
* www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde İş Bankası Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması  durumunda ise 200 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. faruk ak dedi ki:

    mtv ödemelerinde 3 taksit imkanı diyorsunuz anlaşılır kolay bir başvuru şekli sunsanız 2 saattir işlemi gerçekleştiremedim.

BİR YORUM YAZ