Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf mtv 2022 Ocak kampanyası

  • 02 Ocak 2022
Paraf mtv 2022 Ocak kampanyası

Paraf kredi kartı sahipleri 2022 Ocak ayı 1. taksit mtv kampanyası kapsamında ödemelerini 3 taksitle yapabilecek. Maalesef bu yıl mtv ciddi şekilde arttı umarım taksitlendirme işinizi kolaylaştırır. Kampanya 31 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Paraf ile 1 Ocak-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Halkbank Mobil, Halkbank İnternet Şubesi, Dialog ya da gib.gov.tr’den yapılacak MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleşecektir.
Kampanya döneminde peşin ödeme seçeneği sunulmayacaktır. 3 taksit kampanyasından yararlanmak istemeyen müşterilerimiz, işlem sonrasında Dialog’u arayarak taleplerini iletebilirler.
Kampanya üst sınırı 1.500.000 TL’dir, bu tutarın üzerindeki ödemeler kampanyadan yararlanamayacak ve peşin olarak gerçekleşecektir.
1-3 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak gecikmeli ödemeler kampanyaya dahil, ancak yapılandırılmış MTV cezaları dahil değildir.
Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ