Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf mtv kampanyası 2019 Temmuz

  • 01 Temmuz 2019
Paraf mtv kampanyası 2019 Temmuz

Paraf kredi kartı sahipleri 2019 Temmuz ayı Mtv 2. taksit ödemelerini internet şubeleri ve gib.gov.tr üzerinden yapabiliyor. Ödemenizi yaptığınızda ektstrenize otomatik olarak 3 taksit olarak yansıyacak. Mtv kampanyası 1 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi’nden, Halkbank Mobil, Halkbank Dialog’dan ya da gib.gov.tr’den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleşecektir.
Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
Taksit kampanyasından faydalanmak istemeyen kart kullanıcılarımız, işlem sonrasında Halkbank Dialogu arayarak taleplerini iletebilirler.
Parafly, Ek, Sanal , Bussines, Kobi ve Esnaf kartlar kampanyaya dahil olup, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
Kampanya için üst barem 250.000 TL olup daha yüksek montanlı işlemler parçalı olarak yapılmalıdır.
Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    bu ne kadar rezil bir kampanya.taksit zaten.yapacaksın başka ne veriyorsun ki senin bankanı.tercih edeyim .örneğin araba yıkama bakım onarım belli bir.oranda indirim yada bazı.sitelerden alışverişlerde belli oranlarda indirim o kadar çok şey var ki bu nasıl.bir.cimrilik

BİR YORUM YAZ