Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf mtv taksit kampanyası 1 Temmuz-2 Ağustos 2021

  • 01 Temmuz 2021
Paraf mtv taksit kampanyası 1 Temmuz-2 Ağustos 2021

Temmuz ayı geldi ve mtv 2. taksit ödemeleri başlıyor. Birçok kişi vergilerini taksitlendirip ödemek istiyor. Bankalar bu yıl maalesef çok cimri ve 3 taksitten fazla seçenek sunan yok. Paraf kredi kartıda Temmuz mtv kampanyası kapsamında yapacağınız ödemeleri 3 taksite bölecek. Kampanya 1 Temmuz-2 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Paraf ile 1 Temmuz-2 Ağustos 2021 tarihleri arasında Halkbank Mobil, Halkbank İnternet Şubesi, Dialog ya da gib.gov.tr’den yapılacak MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleşecektir.
Kampanya döneminde peşin ödeme seçeneği sunulmayacaktır. 3 taksit kampanyasından yararlanmak istemeyen müşterilerimiz, işlem sonrasında Dialog’u arayarak taleplerini iletebilirler.
Kampanya üst sınırı 500.000 TL’dir, bu tutarın üzerindeki ödemeler kampanyadan yararlanamayacak ve peşin olarak gerçekleşecektir.
3-5 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak gecikmeli ödemeler kampanyaya dahil, ancak yapılandırılmış MTV cezaları dahil değildir.
Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Nesrin hanım e-devlet üzerinden eptt ödemesi olarak nasıl yapıyorduk MTV odemesini

BİR YORUM YAZ