Teb kredi kartları mtv kampanyaları 2012 50 TL puan fırsatı

  • 09 Ocak 2012
Teb kredi kartları mtv kampanyaları 2012 50 TL puan fırsatı

Mtv ödemeleri 1 Ocak 2012 itibariyle başladı.Son yıllarda teknolojiyle birlikte mtv ödeme alışkanlıkları da değişti.Artık mtv internet üzerinden kredi kartı ile ödenebiliyor.Bankaların taksit kampanyalarıyla birlikte kredi kartınızı kullanarak 3-6 taksitle mtv ödemesi yapabilirsiniz.TEB  kredi kartı sahipleri kampanya kapsamında mtv ödemelerini 6 taksitle ödüyor.Ayrıca Teb bonus ve total card sahipleri için %5 puan fırsatı.

2012 Ocak ayı sonuna kadar  TEB Total Card ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Ayrıca TEB Total Card ile ödeyin; ZIEBART’tan koruma sistemleri, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamalarında yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde, 100 TL indirim kazanın. Üstelik Ziebart’ta ozonlama ile dezenfeksiyon işlemini de ücretsiz yaptırın.

Kampanyadan yararlanmak için www.gib.gov.tr adresinden alınan işlem çıktısının, ZIEBART İstasyonları’na ibraz edilmesi gerekmektedir. 20 Ocak’a kadar yapılacak ödemelere %5 bonus verilecektir.

Kazanılan bonuslar 6 Şubat’ta harcama yapılan karta yüklenecek ve kullanılmayan bonuslar 17 Şubat’ta geri alınacaktır.

Her müşteri maksimum 50 TL bonus kazanabilir.

· 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasında www.gib.gov.tr adresinden TEB Worldcard ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 100 TL üzeri 5 taksit uygulanacaktır.
· Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 666 TEB Telefon Şubesinden taleplerini ilettikleri takdirde 5 taksit uygulanmayacaktır.
· Bosch Car Service’den Worldcard sahiplerine özel 85 TL değerindeki ücretsiz check-up imkanından yararlanmak için www.gib.gov.tr adresinden TEB Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun, ilgili Bosch Car Service bayisine teslim edilmesi gerekmektedir. Size en yakın Bosch Car Service bayisini öğrenmek için www.boschservice.com.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.
· Check-up sonrasında yapılacak olan işlemler için TEB Worldcard’a özel %30’luk işçilik indirimi ve +4 taksit veya 2 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. Bu imkan 29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir.
· 31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gelirler.gov.tr adresinden gerçekleştiren kart sahipleri 29 Şubat 2012 tarihine kadar navking.com adresindeki kampanya bannerından ulaşacakları ortak kampanya sayfasından, vergi ödemesini yaptıkları araç plakasını girerek, tüm ürünlerden %50’ye varan indirimden ve 5 taksit imkanından faydalanacaklardır.
· Her plaka bir defa %50’ye varan indirim alabilecektir. %50’ye varan indirimden yararlanılması için ödemenin TEB Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
· Ürün teslimi Navking tarafından alım sırasında verilen bilgiler esas alınarak kargo gönderimi ile yapılacaktır. Kargo gönderim masrafı Navking’e aittir. Kart sahipleri kargo gönderim ücreti ödemeyecektir.
· Ürün teslimatı ile ilgili her konuda muhattap Navking firması olacaktır.
· 2-TEB Bonus ile www.gib.gov.tr ‘de yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 4 taksit yapılacaktır. Alt limit yoktur, business kartlar da dahildir. ·
3-TEB Total Card ile www.gib.gov.tr ‘de yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 6 taksit yapılacaktır. Alt limit yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ