World 2014 Mtv kampanyası

 • 02 Ocak 2014
World 2014 Mtv kampanyası

World kredi kartı sahipleri Ocak 2014 Mtv 1. taksitlerini 3 taksitle ödeyebilecek. World kart mtv ödeme kampanyasında 31 Ocak 2014 tarihine kadar vergilerinizi 3 taksitle öderken Sonax Paketini 360 TL yerine 180 TL fiyatla alma fırsatını yakalıyor. Üstelik uygulamadan 1 hafta sonra 50 TL’lik VIP yıkama kazanabilirsiniz.

Sonax’tan Worldcard sahiplerine özel 360 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 180 TL olacaktır. Ek olarak uygulamadan 1 hafta sonraki 50 TL değerindeki ilk VIP yıkama da hediyedir. Belirtilen imkandan yararlanmak için www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr, www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax Service bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Size en yakın Sonax bayisini öğrenmek için www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yak%C4%B1n-sonax-bayi.html sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. Sonax’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanına TEB, Anadolubank ve Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahildir. Bu imkan 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir.

31 Ocak 2014 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr , www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. HAYRİ dedi ki:

  ACABA MTV Yİ 6 TAKSİTTEN DAHA FAZLA TAKSİT YAPAN BANKA VARMI BİLGİ RİCASİYLE

 2. admin dedi ki:

  Maalesef yok hayri bey.

 3. tuncy dedi ki:

  ziraat maksimum

 4. admin dedi ki:

  Tuncay bey maximum kart kampanyası geçerlidir.

 5. Murat dedi ki:

  önceki yıllarda Navigasyon Cihazı kampanyası vardı. bu sene bu kampanya yok mu. teşekkürler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.