Bridgestone kış lastik kampanyasında 100 TL indirim 2015

  • 23 Ekim 2015
Bridgestone kış lastik kampanyasında 100 TL indirim 2015

Kış mevsimi yaklaştıkça sıcaklık düşüyor. Otomobil lastiklerinde doğru bilinen bazı yanlışlar var. Ülkemizde kar lastiği olarak bilinen kış lastikleri sadece yağışlı havalarda değil +7 C altında kullanılmalıdır. +7 derece altında normal yazlık lastikler sertleşir ve ciddi güvenlik sorunlarına neden olur. Acil durumlarda yapacağınız frenlerde aracın duracağını sanırsınız ama çok daha uzun mesafede durursunuz. Virajlarda anlık kopmalar yaşanabilir, özellikle ıslak yolda ciddi tutunma sorunları yaşarsınız. Bu bakımdan bölgenizde sıcaklık 7 derece altına düştüğünde lastiklerinizi değiştirin.

50.000 TL’lik bir aracın hiçbir güvenlik sistemi sizi 200 liralık kış lastiği gibi güvende tutamaz. Ben usta şöförüm, kış lastiği gereksiz gibi düşüncelerden uzak durun ve ailenizin güvenliğini riske atmayın.

Bridgestone yeni kış lastiği kampanyasında 100 TL indirim fırsatı sunuyor. Liste fiyatı üzerinden indirimli fiyat alacaksınız. Lastik alımlarında internet araştırması yapmayı unutmayın. Lastik bayileri ve internet siteleri arasında çok ciddi fiyat farkları bulunuyor. Kart puan kampanyaları ve çeklerle uygun fiyata lastik alabilirsiniz.

Kampanya, 23 Ekim-30 Kasım 2015 tarihleri arasında, kampanyaya dahil ürünlerde yapılacak Bridgestone markalı kış binek ve hafif ticari lastik alımılarında geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamındaki ürünler 23 Ekim 2015 tarihli Bridgestone Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyat Listesi’nde belirtilmiştir.

Kampanya tüm yetkili Brisa bayilerinden, Lastiğim noktalarından, Tali noktalardan yapılan alımların yanısıra Lastik Vs ve Speedy’lerden, lastik.com.tr den ve hepsiburada.com dan yapılan alımlarda da gecerli olacak.

Kampanya stoklarla sınırlıdır, stoklar bittiğinde kampanya sona erecektir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 444 6500’ı arayabilirsiniz.

Bonus’a özel +6 taksit kampanyası , 1 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında Bridgestone – Lassa markasına ait, kampanyaya dahil olan Bonus üye işyerlerinden yapılacak olan 2 ve 3 taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus Card’lar dahildir. Ticari kartlar da kampanyaya dahildir.(ING Bonus Business hariç) Vadeli Taksit, İNG Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır. Garanti Bankası A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.