Bridgestone lastik alana 75 TL bonus hediye

 • 15 Aralık 2015
Bridgestone lastik alana 75 TL bonus hediye

Bridgestone bonus kredi kartı kampanyası kapsamında yapacağınız 750 tL ve üzeri lastik alımlarında 75 TL değerinde bonus hediye edilecektir. Bridgestone bayilerinden alacağınız toplamda 750 TL ve üzeri lastiklerde 75 TL kazanma fırsatı 31 Aralık 2015 tarihine kadar sizleri bekliyor.

Kampanya katılımı için bonus flaş uygulmasından katılım zorunludur.

BONUSFLAŞ NEDİR?
BonusFlaş akıllı telefonlar için tasarlanan bir Garanti Bankası uygulamasıdır. Garanti kredi kartı sahipleri BonusFlaş’a TC kimlik numarası ve kart şifresi ile çok kolay giriş yapabilirler böylelikle tek bir platformdan tek dokunuşla tüm Garanti Bankası kartlarının kampanyalarına katılabilir, BonusFlaş’a özel hazırlanan kampanyalardan haberdar olabilirler.

Kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kazanımlarını veya kaçıncı harcamada olduğunu izleyebilirler. Ayrıca BonusFlaş ile günlük kart işlemleri kolayca takip edilebilir, limit ve ekstre bilgilerine de kolayca ulaşılabilir. Kısacası BonusFlaş kart bilgileri ve tüm kampanyaları bir araya getiriyor! BonusFlaş’ı ücretsiz indirmek için Android cihazlar Google Playstore’u; Apple cihazlar ise AppStore’u kullanabilirler.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 11 Aralık – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Bridgestone yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Kampanyada BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlayan kart sahiplerine kampanya kapsamında yapılan 750 TL ve üzeri harcamalarına 75 TL Bonus verilecektir.
 • Kampanyaya dahil olabilmek için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus dahil, diğer kredi kartları ve diğer banka bonusları dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 05 Ocak 2016 tarihinde yüklenecek olup 12 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan bonuslar 14 Ocak 2016 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 75 TL bonus kazanabilir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Brisa ve Garanti Bankası tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit veya 3 ay erteleme ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business (Ticari), Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus Card’lar dahildir.
 • Vadeli Taksit, , İNG Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • İşlemler Garanti POS cihazından geçmelidir. Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti Bankası tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir. Detaylı bilgiye Google Play ve Apple Store üzerinden BonusFlaş uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.