Bridgestone oto lastiklerde 25 TL indirim kampanyası

  • 13 Mayıs 2013
Bridgestone oto lastiklerde 25 TL indirim kampanyası

Oto lastik kampanyaları devam ediyor. Bridgestone lastik bayilerinde 25. yıla özel kampanyada her 250 TL’lik alışverişinizde 25 TL indirim fırsatı ve Bonus’a özel 12 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Bridgestone yaz binek, 4×4 ve binek lastiklerinde 01-31 Mayıs 2013 tarihlerinde anlaşmalı satış noktalarında geçerlidir. Kampanya www.lastik.com.tr üzerinden yapılan satışlarda geçerli değildir. Müşteriler her 250 TL ve katlarındaki alışverişlerinde, katları kadar 25 TL indirim hakkı kazanacaklardır.

250 TL altındaki alımlarda, bu kampanyadan yararlanılamaz. İndirim tutarı, ürünün peşin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmek için en az iki lastik satın alarak Yol Yardım Kartı’nda belirtilen koşulları sağlanmış ve Yol Yardım Kartı’nı almış olması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için www.bridgestone.com.tr/hizmetler/yol-yardimi’na girilebilir ya da 444 65 00 aranabilir. Kampanyada ürünler stoklarla sınırlıdır. Brisa kampanyayı istediği zaman iptal etme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ