Lassa Bridgestone kamyon lastiği çekiliş kampanyası

 • 21 Eylül 2011
Lassa Bridgestone kamyon lastiği çekiliş kampanyası

Kamyoncu takipçilerimize özel bir kampanya duyurumuz var.Lassa ve Bridgestone kamyon lastiği alan müşterileri 21 Eylül – 15 Aralık tarihleri arasında Lassa ve Bridgestone yetkili bayilerinden iki adet çelik radyal otobüs veya kamyon lastiği alanları, çekilişle 1 adet Daf Çekiçi, 3 adet Tırsan Treyler ve 30 adet LG LCD TV’den birini kazanma fırsatı bekliyor.

Kampanya kapsamında 2 adet Lassa veya Bridgestone 17.5, 19.5, 20, 22.5, 24 inç çelik radyal otobüs-kamyon lastiği alarak, Fatura ile beraber verilen çekiliş kartındaki şifreyi Aralarında birer boşluk bırakarak, çıkan şifre, ad-soyad (kurumsal müşteriler için firma ünvanı), adres ve telefon bilgileri 3640’a sms atarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

 • Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.08.2011 tarih ve B.07.1 MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2240-7622 sayılı izni ile 15 Eylül 2011 (Saat: 10:00) – 5 Aralık 2011 (Saat: 22:00) tarihleri arasında düzenlenmiştir.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki otobüs/kamyon lastiği satan Lassa ve Bridgestone bayilerinden(İmalatçılar hariç) aynı gün içersinde 17,5 – 19,5 – 20 – 22,5 – 24 inç jant ölçüsünde 2 adet Lassa ve Bridgestone markalı Çelik Radyal otobüs/kamyon lastiği alımı yapanlar bayiden alacakları üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 3640 kampanya hattına kısa mesaj ile gönderenlere bir çekiliş hakkı verilecektir.
 • Gönderilecek kısa mesajın uzunluğu standart 1 SMS’i (Türkçe karakter olmadan 160 karakter) geçmemelidir. Mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre katılım hakkı olarak kabul edilecektir. Eksik bilgi verilmesi durumunda Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve kampanyayı düzenleyen Pstaff Satış Destek Yönetim ve Organizasyon Ltd. Şti. sorumluluk kabul etmeyecektir.
 • Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım, katılımcıların bağlı oldukları operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj bedeli olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım Avea için 0,5 TL (KDV ve ÖİV dahil),
  Turkcell için 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone için 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Çekiliş sonucunda 1 kişi “2012 model“ DAF FT XF 105 4×2 Çekici 460Hp, Euro 5 motor, 6 silindirli Sarı Renk çekici, 3 kişi “2012 model“ Tırsan Maksima Semi Treyler (XC) Eloksal Kapak, Gri Branda, Siyah Şasi Treyler ve 30 kişi de LG Marka 42LV375S FHD LED LCD TV hediyesi kazanmayı hak edecektir. Çekiliş 23 Aralık 2011 tarihinde saat 13:00’de Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No:2/1 Altunizade / İSTANBUL) adresinde Brisa A.Ş. merkezinin girişinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 27 Aralık 2011 tarihli Hürriyet Gazetesi Türkiye baskısında ve www.pstaff.com.tr adreslerinde duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Pstaff Satış Destek Yönetim ve Organizasyon Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz.
 • 11 Ocak 2012 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 26 Ocak 2012 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde fatura ve şifre kartı ibrazı zorunludur.
 • Bu kampanyaya Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Lassa ve Bridgestone bayileri ve çalışanları, Pstaff Satış Destek Yönetim ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. ÖTV ve KDV hariç diğer tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • İkramiye kazanan talihlilerin görüntüleri yazılı ve görsel basında reklam amaçlı olarak kullanılabilir.
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0216 442 40 66 no’lu Pstaff Satış Destek Yön. Ve Org. Ltd. Şti. firma telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.