Continental kış lastik kampanyaları

  • 13 Kasım 2013
Continental kış lastik kampanyaları

Continental 2013-2014 kışına özel kış lastiği kampanyasında bonus kredi kartı sahiplerine özel peşin fiyatına 12 taksit kolaylığı sunuyor.

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Continental, araçlarını kışa hazırlayan kullanıcılar için kışa merhaba kampanyasını başlatıyor. Bu kampanya kapsamında, 31 Aralık 2013 tarihine kadar Bonus üyesi Continental yetkili satıcılarından Continental lastik satın alan tüm tüketicileri Bonus’a özel “KDV’si bizden”  ve 12 ay taksit fırsatı bekliyor.

Continental’de Lastikleriniz Güvenle Saklanıyor!
Lastiklerini değiştiren kullanıcılara Continental, lastiklerin saklanması konusunda da destek oluyor. Continental yetkili satıcıları tarafından verilen bedelsiz “Saklama Hizmeti” sayesinde kullanıcılar hem lastiklerini en iyi koşullarda saklayabiliyor hem de her an üst seviyede servis ve montaj hizmeti alabiliyor.

Araçlarına Continental kış lastiği satın alan tüketicileri ise ayrıca “Continental Yolda Hep Yanımda” hizmeti bekliyor. Aracın arızalanması veya kaza sonucu hareketsiz kalması durumunda çekici ve kurtarma hizmeti ile arızalanan aracın sürücüleri ve yolcularına konaklama hizmeti sağlayan “Continental Yolda Hep Yanımda” kaza geçiren araçların emanet ve muhafaza edilmesini de sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ